Wygraj przejazd bolidem Formuły 1 w Motocaina Cup!

15 listopada 2010
Zwyciężczyni Motocaina Cup - kartingowego pucharu kobiet, którego pierwsza eliminacja odbędzie się już w ten poniedziałek, będzie miała okazję do jazdy bolidem Formuły 1 z Renault F1 Team na profesjonalnym torze wyścigowym! Partnerem zawodów zostało Renault Polska.

Poprowadź bolid Formuły 1 na torze!
fot. Renault

Wygrana zawodniczka, która zdobędzie największą ilość punktów we wszystkich, pięciu eliminacjach Motocaina Cup, otrzyma możliwość  wyjazdu zagranicę na wspaniałe wydarzenie Feel it" (wrażenia z tego eventu przeczytasz tutaj), podczas którego zasiądzie za kierownicą bolidu Formuły 1!

Ponadto w kartingowym pucharze kobiet, będzie można wygrać m.in. kursy doskonalenia techniki jazdy w Szkole Jazdy Renault, Renault Laguna Coupe na dwa tygodnie, Renault Megane C-C na tydzień, karnety do siłowni Pure, kosmetyki Mary Kay oraz mnóstwo innych, atrakcyjnych nagród!

 

Chcesz być przez jeden dzień kierowcą Formuły 1 lub testować najnowsze modele Renault? Wygraj Motocaina Cup!

Niesamowite przeżycia na "Feel it" - wystarczy wygrać Motocaina Cup!
fot. Renault

Pierwsza eliminacja Motocaina Cup odbędzie się już 15 listopada 2010 roku - jak każda runda - na torze N-gine Grand Prix w warszawskim Blue City. Patronem medialnym wydarzenia jest portal www.f1.pl

Swój udział potwierdziły już gwiazdy show biznesu i posłanki ze świata polityki, znane z pierwszych stron gazet. W zawodach wystartuje m.in. aktorka - Urszula Dębska, obecnie wcielająca się w postać Sabiny Weksler w serialu „Pierwsza Miłość"; na imprezie pojawi się także tajemniczy anioł stróż aktorki Patrycji Hurlak, która również bierze udział w Motocaina Cup, kontrowersyjny lider grupy "Zdobywcy Pewnych Oskarów", Wojciech Jan Pytkowski.

Podczas eliminacji każda zawodniczka będzie mogła zasilić się między jazdami przekąskami i napojami, a na koniec wydarzenia otrzyma pamiątkowy dyplom uczestnictwa w Motocaina Cup.

Niniejszym przedłużamy termin wysyłania formularzy zgłoszeniowych wraz z dowodem wpłaty wpisowego (jedynie 90 złotych!) do dnia 14 listopada 2010. Dokumenty należy przesłać na adres puchar@motocaina.pl. Wszelkie potrzebne informacje, formularze i regulamin zawodów można znaleźć tutaj.

Lokalizacja: trzeci poziom centrum handlowego Blue City, tor N-Gine Grand Prix
Kiedy: 15 listopada 2010 roku, godzina 18.00

Partnerem zawodów jest Renault Polska

Zapraszamy wszystkich do kibicowania paniom - wstęp bezpłatny. 

Więcej informacji na stronach organizatorów www.motocaina.pl i www.grandprix.com.pl

 

 

 

 


Kontakt:

Katarzyna Frendl
redakcja@motocaina.pl
602 624 140

Magdalena Wilk
wilk@motocaina.pl
502 262 964

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!