Wygraj motocykl Mistrzów!

Marzysz o posiadaniu repliki R1 Valentino Rossiego, R1 Bena Spiesa lub R6 Cala Crutchlowa? Teraz Twoje marzenie może się spełnić! Wystarczy wypełnić formularz.

Replika motocykla Bena Spiesa YZF-R1
fot. Yamaha

Sezon 2009 zakończył się niezwykle spektakularnie dla Yamahy, zarówno na utwardzonych nawierzchniach, jak i poza nimi. Po osiągnięciach w AMA i zdobyciu pierwszych tytułów mistrzów świata przez Jamesa Stewarda w Supercrossie, Antonia Cairoliego w MX-GP oraz Yamaha Austria Racing Team w World Endurance, nadeszła pora na kolejne sukcesy. Valentino Rossi wygrał MotoGP, Ben Spies – World Superbike (WSB), a Cal Crutchlow – World Supersport (WSS).

Teraz pora na Ciebie! Z okazji zwycięskiego zakończenia sezonu wyścigowego 2009 Yamaha ogłasza niesamowity, międzynarodowy konkurs z fantastycznymi nagrodami.

Replika motocykla Valentino Rossiego YZF-R1
fot. Yamaha

Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.yamaha-motor.pl, wypełnisz formularz zgłoszeniowy i odniesiesz do najbliższego dealera marki. A potem? Trzymaj kciuki za wyniki losowania, które zostaną ogłoszone jeszcze w grudniu. Na zwycięzców czekają stuningowane przez Yamaha Factory Racing Team repliki motocykli mistrzów świata oraz T-shirty zaprojektowane przez słynnego designera Rossiego – Aldo Drugiego.

Konkurs trwa do 30 listopada, szczegóły, formularz zgłoszeniowy, regulamin i lista autoryzowanych dealerów Yamaha są dostępne na stronie www.yamaha-motor.pl.

Replika motocykla Cala Crutchlowa YZF-R6
fot. Yamaha

Co możesz dokładnie wygrać (patrz galeria)
1. Unikalna replika motocykla Valentino Rossiego YZF-R1, dodatkowo wyposażona przez Factory Team Racing w wydech Termignoni, tylny amortyzator Öhlins TTX, nakładkę na tylne siedzenie, podwyższoną przednią szybę, karbonowy tylny błotnik i karbonową osłonę sprzęgła.

2. Wyjątkowa replika motocykla Bena Spiesa YZF-R1, wyposażona przez Yamaha Factory Racing w wydech Akrapovic, tylny amortyzator Öhlins TTX, nakładkę na tylne siedzenie, podwyższoną przednią szybę, karbonowy tylny błotnik i karbonową osłonę sprzęgła

3. Ekskluzywna replika motocykla Cala Crutchlowa YZF-R6, wyposażona przez Yamaha Factory Racing w wydech Akrapovic, tylny amortyzator Öhlins TTX, nakładkę na tylne siedzenie, podwyższoną przednią szybę, karbonowy tylny błotnik i wybrane karbonowe osłony.

4. 2500 specjalnie zaprojektowanych T-shirtów „Yamaha World Champion” (100 sztuk na każdy kraj).

Obejrzyj film promujący konkurs.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze