Wygraj motocykl Harley-Davidson – przestań marzyć, zacznij jeździć!

Wystarczy odbyć jazdę próbną lub wydać ponad 10 złotych na dowolny towar u jednego z autoryzowanych dealerów Harley-Davidson i grasz o motocykl Harley-Davidson Street 750!

Tak mało trzeba, by sięgać po marzenia! Teraz każdy fan motocykli i akcesoriów Harley-Davidson może – przy niewielkim nakładzie – wziąć udział w loterii, w której do wygrania jest niezwykły motocykl: Harley-Davidson Street 750. Loteria prowadzona jest na terenie całej Polski w salonach autoryzowanych dealerów Harley-Davidson, których adresy są dostępne na stronie internetowej www.harley-davidson.pl.

Wystarczy udać się do jednego z salonów Harley-Davidson, odbyć jazdę próbną dowolnym motocyklem do 31 sierpnia bieżącego roku, lub – po prostu – wydać ponad 10 złotych nawet na najdrobniejsze zakupy zrealizowane u poszczególnego dealera! Potem pozostaje już tylko odebrać kupon promocyjny za odbytą jazdę lub paragon za zakupy, zarejestrować swoje zgłoszenie na stronie internetowej www.harley-davidson.pl i czekać na potencjalną wygraną motocykla Harley-Davidson Street 750TM w kolorze Vivid Black!

Dodatkowo – każdy uczestnik ma w konkursie podwójną szansę na wygraną! Może dokonać maksymalnie dwóch zgłoszeń: jedno za jazdę testową motocyklem i drugie za promocyjny zakup.

Nagrodą w konkursie „Przestań marzyć, zacznij jeździć” jest model Street 750 – najnowszy motocykl Harley-Davidson z rodziny Dark Custom. Jest napędzany nowym, chłodzonym cieczą silnikiem V-twin. To najlżejszy, najbardziej dynamiczny motocykl w ofercie Harley-Davidson, który zachował wszystkie atrybuty indywidualności, buntu i wolności, typowe dla motocykli amerykańskiej marki.

Loteria zaczyna się w dniu 10.04.2015 roku, a kończy w dniu 31.08.2015 roku. Losowanie odbędzie się 5 września, a zwycięzca zostanie poinformowany mailowo.

Adresy autoryzowanych dealerów:
Harley-Davidson Gdańsk Miałki Szlak 4/8, 58 321 88 00
Harley-Davidson Katowice Al. Roździeńskiego 208 B; tel.: 32 353 31 16
Harley-Davidson Kraków ul. Bronowicka 117; tel.: 12 383 41 03
Harley-Davidson Łódź ul. Dąbrowskiego 207/225; tel.: 42 689 70 78
Harley-Davidson Poznań ul. Św. Michała 43; tel.: 61 877 50 70
Harley-Davidson Warszawa ul. Górczewska 30; tel.: 22 837 46 14
Harley-Davidson Wrocław ul. Partynicka 8; tel.: 71 7 900 900

Regulamin konkursu do pobrania tutaj.

Najnowsze

Magda Wilk

Magda Wilk „Rajd Mikołowski to była surowa lekcja”

W dniach 17-18 kwietnia odbył się 4. Rajd Mikołowski - pierwsza runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Swój gościnny debiut miała w nim również zawodniczka Automobilklubu Polski Magda Wilk, pilotowana przez Kacpra Wróblewskiego. Jak Magda ocenia swój występ?

Zapowiedź startu Magdy Wilk w Rajdzie Mikołowskim tutaj.

– Meta! Wiadomo – mogło być lepiej, ale mimo wielu przygód, nieszczęsnego drugiego biegu i masy kar za szykany, to jednak progres jest. Start uważam za udany, chociaż teraz patrząc po kilku dniach na nagrania widzę czasami masę głupich błędów. Jednak to pierwszy taki rajd po bardzo dużej przerwie. Tak naprawdę totalna rewolucja. Zmiana opisu, pilota i samochodu na tylny napęd. Wiem, że dużo pracy przede mną. Brakuje mi obycia z tym autem i bardziej agresywnej jazdy, ale mam nadzieję, że to kwestia odpowiedniej liczby kilometrów. Oby! Póki co wyniki nie są znane, ponieważ zrobił się mały bałagan. Jednak dla mnie najważniejsze jest to, że fragmentami było naprawdę szybko, płynnie i widzę światełko w tunelu. W drugiej rundzie nie wystartujemy, jednak podczas trzeciej wykorzystamy zdobyty bagaż doświadczeń. Podziękowania dla wszystkich, którzy nam pomagali, kibicowali i trzymali za nas kciuki oraz dla naszych patronów: motocaina.pl, WrOOOOm TV oraz conaweekend.com. Podziękowania również dla ekipy z Alcar Service, która dbała o nasze auto – mówi Magda Wilk.

– Jestem bardzo zadowolony z pracy, którą wykonaliśmy na rajdzie, począwszy od opisu, a kończąc na jeździe. Czeka nas jeszcze sporo roboty, ale obecny progres pokazuje mi, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Patrząc pod kątem samego rajdu to nie uniknęliśmy kilku przygód, jak np. wizyta w polu. Magda została też chyba mistrzynią w potrącaniu szykan. Na szczęście okazało się, że kary za potrącenia zostały anulowane ponieważ były one zbyt wąsko ustawione. Generalnie wszystko to składa się na kolejne doświadczenie. Osobiście dla mnie ten start to też spora lekcja nauki – dyktowanie to dla mnie coś nowego. Na tyle zresztą nowego, że na pierwszym odcinku zapomniałem, który to mój fotel. Podsumowując – już się nie mogę doczekać kolejnych startów z Magdą – uważa Kacper Wróblewski.

W 4. Rajdzie Mikołowskim załogi pokonały 7 odcinków specjalnych o długości około 40 kilometrów. Na starcie do prologu stanęło 96 załóg. Wyniki całego rajdu dalej nie są jednakznane. Zostały zawieszone do czasu rozpatrzenia jednego z protestów.

Najnowsze

Coraz więcej Polaków używa telefonu za kółkiem

Statystyki są zatrważające. Zamiast obserwować, co dzieje się na drodze, zaglądamy w ekran komórki. W zeszłym roku ukarano za to ponad 120 tysięcy kierowców. To cztery razy więcej niż w poprzednich latach!

Najnowsze

Clarkson w końcu tłumaczy się z całego zajścia

Od kilku tygodni cały świat obserwuje zamieszanie wywołane przez Clarksona, gdy uderzył asystenta producenta. Po raz pierwszy tłumaczy się ze swojego zachowania.

W ostatnim numerze Sunday Times pojawił się felieton Jeremiego Clarksona. Brytyjski showman skomentował w końcu całą sytuację. Na początku podziękował wszystkim fanom za wsparcie. Petycje w jego obronie podpisało na całym świecie ponad milion ludzi, a w centrum Londynu pojawił się w tej intencji czołg. Do tego dochodzą miliony komentarzy w mediach społecznościowych. 

Clarkson wytłumaczył w końcu, dlaczego taka błahostka jak brak ciepłego posiłku doprowadziły go do furii. Okazało się, że kilka dni wcześniej dowiedział się, że na jego języku pojawił się guz, który mógł być nowotworem. Dlatego następne dni były dla niego bardzo stresujące. Koniec końców okazało się, że guz jest niegroźny, ale niesmak i konsekwencje po całej sytuacji pozostały.

Jeremy przyznał, że w ostatnich latach program Top Gear to było całe jego życie i poświęcił się jemu całkowicie. Dodał też, że będzie za nim tęsknić. Na koniec dodał jednak, że nie odchodzi jeszcze na emeryturę. Jak tylko się pozbiera, zrobi kolejny program motoryzacyjny. Jednak nie wiemy jeszcze w jakiej formie. Wiadomo tylko, że nie pojawi się on na BBC.

Najnowsze

Chciał przegonić pluskwy, spalił kilka samochodów

Amerykanie mają bardzo często "innowacyjne" pomysły. Tym razem pewien mieszkaniec Long Island postanowił raz na zawsze rozprawić się z pluskwami w samochodzie.

Pluskwy w samochodzie to w naszej szerokości geograficznej bardzo rzadki przypadek. W Stanach pojawiają się jednak częściej. I nie mówimy tutaj o urządzeniach służących do podsłuchu.

44-letni Amerykanin postanowił pozbyć się przykrych insektów. W tym celu rozlał wewnątrz pojazdu dużą ilość środka owadobójczego na bazie alkoholu. Zapomniał jednak, że duże stężenie oparów może wejść w reakcję z zapalonym papierosem. Po chwili płonął nie tylko jego samochód, ale także auta stojące obok na parkingu. 

Jedno jest pewne. Udało mu się skutecznie przegonić pluskwy.

Najnowsze