Wygraj hybrydowego Lexusa z Mobil 1

Hybrydowy Lexus CT200h czeka na zwycięzcę konkursu organizowanego przez producenta syntetycznych olejów silnikowych Mobil 1™. Aby rywalizować o cenną nagrodę należy opisać swoją podróż marzeń, jakżeby inaczej… nowym Lexusem od Mobil 1.

Formularz konkursowy i regulamin znajdują się na stronie internetowej wygrajzmobil.pl. Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 31 października.

Konkurs Mobil 1™ jest skierowany do obecnych i przyszłych klientów tej marki. Co za tym idzie, przedstawienie dowodu zakupu oleju nie jest wymagane. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie otwarte i podać swoje dane kontaktowe w formularzu. Zwycięzcę poznamy do 20 listopada. Konkursowi towarzyszy również promocja w wybranych punktach sprzedaży – przy zakupie 4-litrowego oleju Mobil 1 lub usługi wymiany oleju
z użyciem Mobil 1 można otrzymać bezpłatną czapkę baseballową.

Olej silnikowy do hybrydy
ExxonMobil regularnie prowadzi testy w pełni syntetycznych olejów silnikowych Mobil 1 w autach hybrydowych. Testy na dystansie 80 000 km, symulujące jazdę w mieście i po autostradzie udowodniły, że oleje Mobil 1™ 0W-20 i Mobil 1™ 5W-30 zapewniają wysoką skuteczność ochrony silnika przed zużyciem i tworzeniem się osadów, niezależnie od rodzaju hybrydy. Korzyści dotyczą każdej konfiguracji napędu poddanej testom przez inżynierów ExxonMobil. Różnice między trzema konfiguracjami napędu hybrydowego – szeregową, równoległą i szeregowo-równoległą oraz wyszukiwarkę olejów do aut z napędem hybrydowym i konwencjonalnym znajdziesz na stronie www.mobil1.pl.

Nowe oblicze Lexusa CT
Lexus CT 200h – nagroda w konkursie Mobil 1 – debiutował w 2010 roku na Salonie Samochodowym w Genewie jako pierwszy kompaktowy hatchback z napędem hybrydowym w segmencie premium. Obecnie jest jedną z najlepiej sprzedających się hybryd w gamie japońskiego producenta. Lexus CT 200h jest wyposażony w samoładujący napęd hybrydowy, będący połączeniem silnika benzynowego 1,8l oraz silnika elektrycznego o dużej mocy. Według danych producenta zużycie paliwa w cyklu mieszanym wynosi od 3,8l/100km*. Więcej o modelu Lexus CT 200h znajdziesz tutaj.

Najważniejsze informacje o konkursie Mobil 1™
Organizator: ExxonMobil, producent w pełni syntetycznych olejów silnikowych Mobil 1™
Nagroda: Lexus CT 200h z samoładującym napędem hybrydowym wraz z kwotą na pokrycie podatku od nagrody
Formuła: odpowiedź na pytanie: Jak będzie wyglądać Twoja podróż marzeń, jeżeli wygrasz samochód z Mobil 1™?
Czas trwania: do 31 października 2018 r.Formularz zgłoszeniowy i pełna treść Regulaminu: www.wygrajzmobil.pl

*Źródło: www.lexus-polska.pl

Komentarze:

Grzesio - 6 lutego 2022

Ładny uśmiech na budzi.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze