Wybił drugiemu kierowcy szybę kijem golfowym! Jest wyrok

Długo to trwało, ale udało się wreszcie ustalić i skazać agresywnego kierowcę, który rzucił się na drugiego kierującego i uszkodził mu samochód kijem golfowym.

Zdarzenie miało miejsce 9 kwietnia 2021 roku w Wałbrzychu. Na nagraniu z samochodowej kamerki (opatrzonym bardzo „emocjonalnym” komentarzem autora – polecamy przyciszyć dźwięk) widzimy, jak ciężarówkę z kamerą wyprzedza najpierw niebieskie Audi A3, a zaraz za nim jedzie czerwone Renault Clio.

Kierowca Kii wyskoczył z baseballem na kierowcę BMW. Serio!

Obaj kierujący jechali bardzo niebezpiecznie, a ostatecznie Renault zajechało drogę Audi i zmusiło do zatrzymania. Zamiast nerwowej wymiany zdań, kierowca Clio wyjął z auta kij golfowy i wybił nim szybę w otwartych drzwiach A3.

Pomimo tego, że całe zdarzenie zostało nagrane, początkowo sprawcy udało się ukryć przed policją. Ostatecznie jednak 32-latek został zatrzymany. Swoje zachowanie tłumaczył tym, że kierowca Audi miał zahamować podczas manewru wyprzedzania, który tuż za nim wykonywał także kierujący Renault.

Inny kierowca go wyprzedził, więc wyskoczył do niego z pałką teleskopową

Został on oskarżony o wyrządzenie strat o wartości 600 zł, kierowanie gróźb karalnych oraz popełnienie kilku wykroczeń. Sąd Rejonowy w Wałbrzychu skazał go na 30 godzin prac społecznych miesięcznie oraz nakazał pokryć koszty wymiany szyby.

Komentarze:

Iro - 1 lutego 2022

Tylko 30 powinno być 300

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze