Wybierz motocykl Suzuki na podstawie znaku zodiaku

Nie wiesz jaki wybrać motocykl - jaką markę i model? Suzuki przygotowało zwariowaną zabawę proponując motocykle swoim klientom na podstawie ich znaków zodiaku.

Uprzedzamy – to tylko zabawa! Sprawdźcie, jakie motocykle zostały zapisane dla Was w gwiazdach.

BARAN (21 marca – 19 kwietnia) – osoby otwarte, uważne, niezależne i hojne; idealny model według Japończyków, to V-Strom 650

BYK (20 kwietnia – 20 maja) – osoby uczciwe, godne zaufania, powściągliwe, nieustępliwe oraz zdeterminowane; idealny motocykl to Intruder C1500T

BLIŹNIĘTA (21 maja – 21 czerwca) – osoby inteligentne i ciekawe świata, otwarte na innych ludzi; sugerowany motocykl – GSX 1250 FA

RAK (22 czerwca – 22 lipca) – osoby wytrwałe, stanowcze, pełne energii, błyskotliwe, a czasem kapryśne; proponowany model GSR 750

fot. Suzuki


LEW (23 lipca – 22 sierpnia) – osoby aktywne, dumne, niezależne i pewne siebie; model – Suzuki Burgman

PANNA (23 sierpnia – 22 września) – osoby wrażliwe, dyskretne, racjonalne; sugerowana maszyna, to Inazuma 250

WAGA (23 września – 22 października) – osoby towarzyskie i bez problemów nawiązujące kontakty z innymi; model Suzuki Gladius 650 został stworzony właśnie dla tej grupy osób

SKORPION (23 października – 21 listopada) – osoby powściągliwe, krytyczne; długotrwała relacja przewidywana jest z modelem GSX-R 600

STRZELEC (22 listopada – 21 grudnia) – osoby przedsiębiorcze, wszechstronne, pełne energii i witalności; motocykl – Suzuki Hayabusa

KOZIOROŻEC (22 grudnia – 19 stycznia) – osoby niezależne, uważne, pewne siebie, godne zaufania i ciężko pracujące; motocykl – GSX 650F

WODNIK (20 stycznia – 18 lutego) – osoby łagodne, cierpliwe i pełne entuzjazm; polecany motocykl to Suzuki Burgman 650

fot. Suzuki


RYBY (19 lutego – 20 marca) – osoby łatwo przystosowujące się do nowej sytuacji, lojalne i wyjątkowe; motocykl – GSX-R 1000

Czy sugerowane opisy przez Suzuki mają pokrycie z rzeczywistością? Czekamy na Wasze opinie. Nie radzimy jednak sugerować się tym przy wyborze motocykla – najważniejsze są bowiem umiejętności i indywidualne preferencje.

Ciekawe, dlaczego dwukrotnie powtarza się model Burgman…

Najnowsze

Brigitte Bardot i jej (Alfa) Romeo

Jean-Luc Godard w filmie „Pogarda” z 1963 roku obsadził Brigitte Bardot, która kradnie każdą scenę, w której się pojawia. Aczkolwiek nie tylko ona przykuwa zachwycone spojrzenia.

Brigitte Bardot gra Camille Javal, żonę scenarzysty Paula Javala, i jako Camilla jest zniewalająco zmysłowa i poniekąd niebezpieczna. I chociaż męskie spojrzenia skupiały się głównie na niej, to trudno nie zachwycić się inną gwiazdą filmu – czerwonym Alfa Romeo Spiderem 2600.

 

Uwodzicielska BB

Alfa Romeo Spider 2600 w całej okazałości

Najnowsze

Subaru BRZ wreszcie w Polsce

Rozmowy Subaru Import Polska z Fuji Heavy Industries (producentem samochodów marki) zakończyły się powodzeniem. W 2013 do Polski trafi kontyngent Subaru BRZ.

Polska wersja Subaru BRZ będzie, podobnie jak wszystkie inne modele Subaru na naszym rynku, standardowo wyposażona w Inteligentny System Ratunkowy.

fot. Subaru

Specjalnie dla BRZ Szkoła Jazdy Subaru opracowała program szkoleń dla aut tylnonapędowych. Podobnie jak w przypadku modelu STI, szkolenie w SJS zawarte jest w cenie samochodu. Oczywiście z profesjonalnych szkoleń w SJSie mogą skorzystać także nabywcy m.in. Toyoty GT86 (odpłatnie).

fot. Subaru

W Polsce oferowane są dwie wersje BRZ różniące się  zarówno technicznie, jak i wyposażeniowo. Cennik Subaru BRZ rozpoczyna się od 28 500 € brutto za wersję Active z manualną skrzynią biegów.

fot. Subaru

Pierwsze samochody będą dostarczone klientom w kwietniu bieżącego roku.

Najnowsze

Mazda i Fiat podpisują umowę na spidera Alfa Romeo

Mazda i Fiat ogłosiły podpisanie ostatecznej umowy, w oparciu o którą Mazda będzie produkować dla Alfy Romeo nowego dwuosobowego sportowego spidera. Samochód będzie produkowany od 2015 roku w zakładzie Mazdy w Hiroshimie w Japonii.

Nowy spider Alfy Romeo zostanie opracowany i rozwinięty dla globalnego rynku na bazie konstrukcji kolejnej generacji modelu MX-5. W oparciu o umowę, Mazda i Fiat skonstruują dwa samochody z napędem na tylne koła. Każdy z dwóch wariantów Alfy Romeo i Mazdy będzie napędzany silnikami z gamy oferowanej przez danego producenta.

Najnowsze

Rusza konkurs artystyczny Dunlop Art Car 2013

Dunlop ogłasza konkurs artystyczny na projekt pojazdu, który weźmie udział w tegorocznym 24-godzinnym wyścigu Le Mans. Samochód sponsorowany przez Dunlopa po raz piąty będzie pomalowany według projektu wyłonionego w konkursie.

W 2012 roku zwycięzcą konkursu był Litwin Egidijus Gužauskas i jego projekt „Speed Rhythm”. Efekt obejrzało ponad 200 tysięcy widzów na torze i miliony przed telewizorami na całym świecie.

W tym roku fani motoryzacji i wyścigów, a także studenci wszystkich form wzornictwa: artystycznego, przemysłowego, odzieżowego i architektonicznego, ponownie zostali zaproszeni do zaprojektowania wyglądu zewnętrznego pojazdu, który wystartuje w legendarnym wyścigu. Konkurs jest otwarty dla amatorów
i profesjonalistów.

Model sponsorowanego przez Dunlopa samochodu oraz nazwa zespołu zostaną ogłoszone do końca stycznia.

Speed Rhytm – zwycięski projekt z ubiegłego roku
fot. Dunlop

Konkurs jest otwarty dla uczestników z dwunastu krajów Europy. Uczestnik musi mieć ukończone 16 lat. Pomysły można zgłaszać przez stronę internetową http://artcar.dunlop.eu, która umożliwia łatwe umieszczanie projektów: uczestnicy nakładają proponowane wzory na model pojazdu.

Jury będzie zwracać uwagę na twórcze i pełne wyobraźni wykorzystanie samochodowego “płótna”. Ale nie tylko – Dunlop zachęca również początkujących krytyków sztuki do oceny zgłoszeń konkursowych na stronie http://artcar.dunlop.eu. Rejestracja nie jest wymagana – wystarczy kliknąć Facebookowe „Lubię to” obok wybranego wzoru. Dwa najczęściej „lubiane” projekty wraz z dwoma wybranymi przez jury z każdego kraju otrzymają nagrody i znajdą się w europejskim finale. Najpopularniejszy projekt automatycznie otrzyma miejsce w finałowej czwórce.

Spośród 48 finalistów zostanie wyłonionych czterech międzynarodowych zwycięzców. Jeden z nich to najpopularniejszy projekt, trzech pozostałych wyłoni europejskie jury.

Pierwszą nagrodą w konkursie będzie prezentacja samochodu podczas testu na torze Le Mans 9 czerwca. Zwycięzca zostanie również zaproszony na oficjalną kolację, weźmie udział w testowej jeździe na torze Le Mans, otrzyma dwa bilety na wyścig na Le Mans oraz 1000 euro. Trzej pozostali zwycięzcy otrzymają reprodukcję swoich projektów na płótnie, podpisaną przez kierowców zespołu.

Najnowsze