Współpraca Jaguara i Stelli McCartney

23 września 2014
Jaguar połączył siły z brytyjską projektantką mody Stellą McCartney podczas wprowadzania na rynek nowego Jaguara XE.
Loading module...

- Jaguar to brytyjska marka przepełniona historią i urokiem, którą podziwiałam od lat, więc cieszę się, że wreszcie mogę z nimi bezpośrednio współpracować. Ciekawym doświadczeniem było dopasowywanie moich żartobliwych nadruków z superbohaterami do modelu XE, co dodało mocy jego porywającej stylistyce – nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę go na paryskich ulicach - powiedziała Stella McCartney.

Projekt z cyklu FEEL XE Expierience oznacza początek kolejnej fazy prezentacji XE, podczas której Jaguar ogłosi po raz pierwszy szczegóły techniczne na targach w Paryżu. Znajdą się wśród nich informacje o zużyciu paliwa, systemie multimedialnym oraz światowej premierze nowego systemu All-Surface Progress Control.

Współpraca Jaguara i Stelli McCartney
fot. Jaguar

Projekt FEEL XE Experience zakłada udział w prmocji marki floty Jaguarów pokrytych charakterystycznymi nadrukami z superbohaterami z kolekcji Stelli McCartney na sezon wiosna 2015. Pojazdy te wyjadą na ulice Paryża w poniedziałek 29 września, prezentując szereg projektów z cyklu FEEL XE Experience, które zostały starannie dobrane przez Stellę i Jaguara, tak by klienci poczuli ekscytujący smak atrakcji kulturalnych, jakie można zobaczyć tylko w Paryżu.

Dwa lata po ukończeniu Central St. Martins College of Art and Design w Londynie Stella przeniosła się do Paryża, aby objąć funkcję dyrektora kreatywnego w firmie Chloe. Cztery lata później wylansowała pierwszą kolekcję własnego domu mody w Paryżu, więc to miasto bliskie jest jej sercu.

Stella McCartney uczestniczyła w światowej premierze Jaguara XE w Earls Court w Londynie 8 września, a kilka dni wcześniej zdecydowała się przyjechać Jaguarem XE na pokaz 2014 Stella McCartney Green Carpet Collection.

Po zakończeniu FEEL XE Experience w Paryżu, Jaguar ogłosi w ciągu najbliższych miesięcy szczegóły swego kolejnego projektu w ramach tej samej kampanii, ale tym razem z brytyjskim aktorem Idrisem Elbą.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!