Wschodząca gwiazda quadów - Zuzanna Ścibior

10 stycznia 2011
6
Oto młodziutka dziewczyna z Warszawy - kolejna świetnie zapowiadająca się zawodniczka w sporcie motorowym. 14-letnia Zuzanna Ścibior w jeździe na quadach ma już na koncie kilka osiągnięć, choć jej ambicje na nich się nie kończą.


fot. z archiwum Zuzanny Ścibior

Oprócz tego, że jest wzorową uczennicą, jej życie wypełnia pewna nietypowa jak dla dziewczynek pasja - quady. Zuza Ścibior z dużym zaangażowaniem walczy o tytuły w tym sporcie i od 2007 roku zbiera laury na arenie rajdów terenowych na quadach. Jest Wicemistrzynią w Pucharze PZM w klasie Młodzik Cross Country oraz Mistrzynią w markowej klasie Lucky Star Młodzik Quad Cross Country. Zuza zajęła również trzecie miejsce w Pucharze PZM w klasie Młodzik Cup by Yamaha Motocrossie Quadów i wywalczyła Wicemistrzostwo w klasie „Młodzik" w prestiżowych zawodach Cross Country „Quad Golden Cup by Univerpal" w miejscowości Krokowa.

Rajdy, jazda w trudnym terenie to jej żywioł. Młoda dziewczyna w imprezach tego typu czuje się doskonale.

Sport ten jednak to, jak wiadomo, nie tylko adrenalina i przyjemność z jazdy - to również spore koszty. Wsparcie więc jest tu najbardziej potrzebne. Treningi i starty wymagają nakładów finansowych. Wszyscy zainteresowani sponsoringiem Zuzi mogą liczyć na reklamę ze strony zawodniczki.

Zamiast spędzać czas z koleżankami na rozmowach o modzie i kosmetykach, woli pojeździć w terenie.

fot. z archiwum Zuzanny Ścibior

W zeszłym roku Zuza zakończyła jazdę w klasie Młodzik Cup by Yamaha 250 i przeszła do klasy mistrzostw Polski 450 Junior. Wymogło to zmianę sprzętu.

Są też inne potrzeby, takie jak: zakup części, wyposażenie w strój sportowy, opłaty za udziały w zawodach, koszty hotelu, transportu, paliwa i wyżywienia oraz treningów. Bardzo przydatny byłby również namiot serwisowy stawiany w parku maszyn, na którym mogłaby się znaleźć duża reklama sponsora.

Wszelkie propozycje sponsoringu można kierować na adres zuza.scibior@interia.pl

My natomiast za Zuzę trzymamy mocno kciuki - to kolejna dziewczyna, która udowadnia, że "słaba płeć" może być mocna!


Poczyniania Zuzi z jej startów w tym sezonie będzie można śledzić na Motocaina.pl - patronie medialnym zawodniczki.


fot. z archiwum Zuzanny Ścibior

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!