Wrocław Motorcycle Show już w najbliższy weekend

Pokazy stunterów, w tym znakomitej Moniki Koch, konkursy z nagrodami, moda motocyklowa – to wszystko już w ten weekend. Zapraszamy serdecznie na Wrocław Motorcycle Show, znajdziecie nas na stoisku Motocainy!

Tegoroczny Wrocław Motorcycle Show, któremu Motocaina ma przyjemność patronować, odbędzie się 16 i 17 marca (czyli już w najbliższy weekend) w Hali Stulecia we Wrocławiu. To już trzecia edycja imprezy, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Wśród atrakcji wystawa motocykli Custom, pokazy mody motocyklowej, wystawa motocykli zabytkowych i występy gwiazd stuntu – Moniki Koch, Michała Pakosza, Rafała Pasierbka i Wheelieholix Triumph Stunt Team Polska. Długa lista wystawców natomiast gwarantuje, że każdy pasjonat motocykli znajdzie coś dla siebie i swojego jednośladu.

Pełna lista imprez towarzyszących targom na stronie: http://www.wroclawmotorcycleshow.com/harmonogram.html

Targi będą czynne dla zwiedzających w sobotę i niedzielę w godzinach 10.00-18.00. Bilety do nabycia w kasach targowych w czasie imprezy. Bilet normalny będzie kosztował 20 zł, ulgowy (dla uczniów i studentów) – 15 zł, dzieci do lat 10 wejdą bezpłatnie.

Zapraszamy, emocji i atrakcji z pewnością nie zabraknie!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze