WRC Challenge #CAC – ściganie dla amatorów

WRC Challenge #CAC – ściganie dla amatorów
Już 1 kwietnia 2017 roku na torze w Białej Podlaskiej wystartuje pierwsza runda zawodów WRC Challenge #CAC. To zupełnie nowy cykl przeznaczony dla amatorów motorsportu.

Nowy cykl rusza przy okazji największego, ogólnokrajowego pucharu dla samochodów klasycznych Classicauto Cup. W pierwszy dzień na zawodach pojawią się samochody z różnych roczników, czyli dawna kategoria „open”. Natomiast w niedzielę mogą startować nie tylko samochody klasyczne, ale również youngtimery.

Zapisy na imprezę ruszyły na początku marca. Żeby wystartować trzeba zarejestrować się na stronie www.classsicautocup.pl. Pierwsza runda startuje 1 kwietnia 2017 roku na torze w Białej Podlaskiej. Kolejne zawody odbędą się na następujących obiektach: Tor Kielce (2 maja 2017), Ułęż (3 czerwca 2017), Tor Kielce (9 września 2017), Tor Jastrząb (7 października 2017).

Spośród samochodów dopuszczonych do imprezy powstaną trzy grupy (A, N i Open), w każdej będzie prowadzona oddzielna klasyfikacja – generalna oraz w podziale na klasy pojemnościowe. 

 

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.