WRC Challenge #CAC – ściganie dla amatorów

Już 1 kwietnia 2017 roku na torze w Białej Podlaskiej wystartuje pierwsza runda zawodów WRC Challenge #CAC. To zupełnie nowy cykl przeznaczony dla amatorów motorsportu.

Nowy cykl rusza przy okazji największego, ogólnokrajowego pucharu dla samochodów klasycznych Classicauto Cup. W pierwszy dzień na zawodach pojawią się samochody z różnych roczników, czyli dawna kategoria „open”. Natomiast w niedzielę mogą startować nie tylko samochody klasyczne, ale również youngtimery.

Zapisy na imprezę ruszyły na początku marca. Żeby wystartować trzeba zarejestrować się na stronie www.classsicautocup.pl. Pierwsza runda startuje 1 kwietnia 2017 roku na torze w Białej Podlaskiej. Kolejne zawody odbędą się na następujących obiektach: Tor Kielce (2 maja 2017), Ułęż (3 czerwca 2017), Tor Kielce (9 września 2017), Tor Jastrząb (7 października 2017).

Spośród samochodów dopuszczonych do imprezy powstaną trzy grupy (A, N i Open), w każdej będzie prowadzona oddzielna klasyfikacja – generalna oraz w podziale na klasy pojemnościowe. 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze