Wpakował swoją Skodę czołowo w miejski autobus. Jak do tego doszło?

Policja ustala okoliczności zdarzenia, ale prawdopodobną hipotezę co do przyczyn wypadku, można wysnuć, oglądając nagranie z monitoringu.

Do wypadku doszło na ulicy Bytomskiej w Wieszowie (woj. śląskie). Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 21-letni kierowca Skody Fabii, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z autobusem komunikacji miejskiej.

Przerażający wypadek busa z autobusem miejskim. Jak mogło do niej dojść?

W wyniku zdarzenia ranny został sprawca zdarzenia. Mieszkaniec powiatu będzińskiego z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Autobusem kierował 55-letni mieszkaniec Bytomia, któremu nic się nie stało. Nie odnieśli obrażeń również pasażerowie, którzy w tym czasie podróżowali autobusem.

Kolizja z autobusem, autor nagrania prosi o radę

Trwa ustalanie przyczyn tego zdarzenia. Pewną wskazówką może być nagranie z monitoringu, na którym widać moment zdarzenia. Kierowca Skody prawdopodobnie zjechał na środek drogi, ponieważ chciał ominąć Volkswagena Caddy’ego, zaparkowanego w niedozwolonym miejscu (ciągła linia). Źle ocenił odległość od autobusu oraz własną prędkość i nie zdążył wrócić na swój pas.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze