Edyta Klim

Women’s Motorcycle Conference Online

Women's Motorcycle Conference Online to inspirujące historie, seminaria edukacyjne oraz możliwość kontaktu w czasie rzeczywistym dla motocyklistek z całego świata.

Pierwsza w historii, całkowicie wirtualna, konferencja motocyklistek odbyła się w kwietniu 2020 roku i zakończyła się sukcesem, dlatego Alisa Clickenger – założycielka Women’s Motorcycle Tours, organizuje ją drugi raz. W dniach 6-7 listopada motocyklistki z całego świata mogą się połączyć online. Temat konferencji to “Connection”, co jest szczególnie istotne w obecnych czasach.

Konferencję poprowadzi 20 prezenterek, a całość obejmuje 15 prezentacji w trzech sesjach. Harmonogram wystąpień obejmuje tematykę: turystyki motocyklowej, kobiet w branży motocyklowej, budowania społeczności motocyklistek, modyfikacji motocykla, technicznych porad, startów w zawodach, przełamywania granic, budowania pewności siebie, bezpieczeństwa na drodze i zdrowia.

Standardowy bilet na konferencję Early Bird kosztuje od 20 USD do 55 USD z nagraniami. Więcej na: https://womensmotorcycletours.com/conference/

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze