„Women Performance by Bońkowscy” – dealer BMW wspiera kobiety

„Women Performance by Bońkowscy” to specjalny projekt Grupy Bońkowscy, kierowany do kobiet i odnoszący się do wartości, takich jak przywództwo, współpraca i zaufanie.

26 marca br. w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie odbędzie się trzecia edycja wydarzenia. Oprócz Marty Klepki weźmie w niej udział również Katarzyna Sokołowska – polska reżyserka pokazów mody. Podczas ostatniego spotkania w rozmowach uczestniczyły m.in.  Jolanta Kwaśniewska – była Pierwsza Dama Polski, Założycielka i Prezeska Zarządu Fundacji „Porozumienie Bez Barier” oraz Dorota Wellman – dziennikarka, prezenterka oraz producentka programów radiowych i telewizyjnych.

Spotkania realizowane we współpracy z „#BYĆKOBIETĄ on tour” – przedsięwzięciem, którego pomysłodawczynią jest Marta Klepka, Dyrektor Hotelu Blow Up Hall w Poznaniu. Women Performance by Bońkowscy to projekt, który ma  inspirować kobiety, pokazywać im nowe perspektywy rozwoju osobistego i zawodowego, a także być dla nich platformą do wymiany doświadczeń. Jest to również sposób, by pokazać społeczeństwu, jak siła i determinacja kobiet przyczynia się do sukcesów biznesowych wielu firm.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze