Wola zwycięstwa

Zespół VERVA Racing Team przygotowuje się do kolejnego sezonu. Z nowym kierowcą i z dużymi ambicjami, świadomy, że po zeszłorocznych sukcesach apetyt kibiców jest dużo większy.

 

Kuba Giermaziak i Patryk Szczerbiński
fot. VERVA Racing Team

W otwartym naborze zorganizowanym przez PKN Orlen wybrany został Patryk Szczerbiński, który tym samym został drugim, obok Kuby Giermaziaka, polskim reprezentantem w Porsche Supercup. Nowy skład zadebiutuje już pod koniec kwietnia.

Szykuje się zatem kolejny emocjonujący sezon na torach Formuły 1. Ambicje zespołu sięgają teraz wyżej: mają nadzieję przeskoczyć osiągnięcia z poprzedniego sezonu, czyli trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej kierowców i czwarte w rankingu zespołów Porsche Supercup.

 

„W tym roku naszym celem jest zwycięstwo w Porsche Supercup. Ubiegły rok pokazał,  że mamy po temu możliwości. Wierzę, że dzięki Patrykowi w zespół wstąpi nowy duch” zapewnia Kuba Giermaziak.

VERVA Racing Team rozpocznie kolejny sezon na pustynnym torze Sakhir podczas Grand Prix Bahrajnu 21 kwietnia 2012 roku. Przed kierowcami 10 wyścigów. Koniec sezonu będzie miał miejsce w połowie września podczas Grand Prix Włoch.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze