Właściciele BMW w lipcu otrzymają aktualizację oprogramowania. Cyfrowy kluczyk, ulepszone mapy i jeszcze więcej

W lipcu 2020 r. BMW wypuści swoją do tej pory największą aktualizację oprogramowania. Wszystkie samochody z systemem operacyjnym 7 produkowane od lipca będą miały fabrycznie zainstalowane najnowsze usługi cyfrowe.

Jednak BMW wprowadza dodatkowe funkcje nie tylko w nowych samochodach, takich jak ostatnio zaprezentowane BMW serii 5, ale od trzeciego kwartału tego roku udostępni je bezpłatnie także w już sprzedanych modelach z systemem operacyjnym BMW 7 i funkcją zdalnej aktualizacji oprogramowania.

  • Mapy BMW oferuje zupełnie nową jakość nawigacji: szybszą, bardziej intuicyjną i dokładniejszą. Wprowadzanie celu podróży jest jeszcze łatwiejsze, obliczanie trasy w chmurze znacznie poprawia działanie i sprawia, że nawigacja jest szybsza. BMW Maps dostarcza dodatkowych informacji kontekstowych na temat ciekawych miejsc (POI), takich jak oceny, godziny pracy i zdjęcia. Connected Parking uzupełnia wyszukiwanie miejsc parkingowych o dodatkowe funkcje.

Właściciele BMW w lipcu otrzymają aktualizację oprogramowania. Cyfrowy kluczyk, ulepszone mapy i jeszcze więcej

  • Cyfrowa funkcja BMW eDrive Zone w hybrydach BMW typu plug-in automatycznie umożliwia jazdę bez lokalnej emisji spalin.
  • Connected Charging zapewnia jeszcze bardziej zrównoważoną i innowacyjną mobilność, a BMW uzupełnia ją o Charging Management i inne funkcje.
  • Kluczyk cyfrowy BMW zaprezentowany niedawno na światowej konferencji programistów Apple umożliwia używanie iPhone’a w funkcji w pełni cyfrowego kluczyka samochodowego.
  • Wraz z aktualizacją samochody BMW będą miały bezprzewodową integrację z Google Android Auto™.
  • Inteligentny asystent osobisty BMW zyskał nowy design i dodano do niego wiele inteligentnych funkcji. Na przykład wirtualny asystent dostosowuje się do danego partnera rozmowy i potrafi rozróżniać pomiędzy mową kierowcy i pasażera.

Właściciele BMW w lipcu otrzymają aktualizację oprogramowania. Cyfrowy kluczyk, ulepszone mapy i jeszcze więcej

  • Od 2018 roku zdalna aktualizacja oprogramowania pozwala kierowcom BMW na bieżąco aktualizować swoje pojazdy najnowszym oprogramowaniem, tak jak dzieje się to w smartfonach. Nowe funkcje można wygodnie i szybko wgrywać do samochodu over-the-air. Nawet obszerne aktualizacje potrzebują zaledwie 20 minut na instalację.
  • Wraz z funkcją zdalnej aktualizacji oprogramowania firma BMW oferuje swoim klientom również maksymalną elastyczność i bezpieczeństwo przy późniejszym zamawianiu dodatkowych opcji – zarówno w samochodach nowych, jak i używanych.
  • Cyfrowa personalizacja z funkcjami na żądanie.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze