Quantcast

Wjechał BMW na plażę, ale xDrive nie pomogło. Potem zatrzasnął w aucie kluczyki

W opisywaną historię naprawdę trudno uwierzyć, ale według świadka i autora nagrania to naprawdę był najbardziej „pechowy” kierowca BMW.

Początek tej sytuacji jest zupełnie zwyczajny. Kierowca BMW serii 3 wjechał na plażę, przekonany o tym, że xDrive bez problemu wyciągnie go z opresji. Nie przewidział, że opony drogowe w kopnym piasku na niewiele się zdadzą, a gdy auto zawiesi się na podwoziu, to i najlepszy napęd na cztery koła nie pomoże.

Mechanik przyjął auto do naprawy. A potem pojechał nim nad morze i zakopał na plaży

Nic zaskakującego, wielu osobom zdarzyła się podobna przygoda i to w różnych samochodach. Tylko dlaczego BMW cały czas stoi z wrzuconym wstecznym i bezsensownie mieli kołami? Według autora nagrania kierowca wysiadł, kiedy auto ciągle miało wrzucony wsteczny, zamknął drzwi, a te się zatrzasnęły.

Zakopał Bentleya na plaży

Trochę trudno nam w taki obrót spraw uwierzyć. Kierowca nie wiedział, że gdy wysiadał, auto było na biegu? Nawet jeśli, to centralny zamek sam z siebie przecież nie zamknął drzwi. Ponadto nowsze auta mają zabezpieczenie przed zamknięciem kluczyka w środku. Ale może ten kierowca BMW i tak znalazł jakiś sposób, żeby znaleźć się w takiej sytuacji.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze