Wjazd Passatem na parking - wydaje się proste... Nie było

Wjazd Passatem na parking - wydaje się proste... Nie było

17 maja 2020
1
3
Macie czasem wrażenie, że drogi wjazdowe na parkingi wielopoziomowe są o wiele za wąskie i trzeba bardzo uważać, żeby nie zarysować auta? Z pewnością takie odczucia miała też osoba kierująca tym Passatem.

Już na samym początku tego nagrania widać, że będzie źle. Kierowca Volkswagena jedzie trochę za szeroko i nieco za szybko, ale udaje mu się wycelować we wjazd. Niezbyt dobrze sobie niestety radzi z pracą rąk na kierownicy i nie udaje mu się odpowiednio szybko skręcić w przeciwnym kierunku, żeby uniknąć kontaktu ze ścianą.

Szalona jazda pijanego kierowcy tira

Potem było już z górki - odbicie od prawej ściany, skręt w lewo i odbicie od lewej ściany, no to koła w prawo, gaz cały czas wciśnięty, aż nagle auto w coś zawadziło przodem i stanęło na dwóch kołach! Kiedy wróciło na wszystkie cztery, kierowca miał wreszcie chwilę, żeby ochłonąć i przeanalizować swoją sytuację.

„Ale mu pokazałem” pomyślał motocyklista, prawie doprowadzając do wypadku

Pierwsza rzecz - wyprostować auto. To się udało z małymi tylko problemami. No to teraz już prostooo… o szlag, koła były dalej skręcone! Dobra, do trzech razy sztuka, jak to mówią. Znów do tyłu, koła proste i… udało się. Passat kolebiąc się lekko i chybocąc (od uderzeń w krawężnik lub ścianę) odjechał, a szlaban, niczym kurtyna, opadł, kończąc ten dramat w jednym akcie.

Komentarze

Kolo
17 maja 2020 18:20
Naiebany kerowca
Debil
22 maja 2020 21:38
Ale bzdura. Ty co pisałeś ten artykuł.... Zorientowales się czy kierowca był trzeźwy? A może zaslab? Normalny człowiek tak się nie zachowuje za kółkiem. A ty jesteś pajac pisząc debilny artykuł. Szkole konczyles chyba tylko dzięki płacenia za nią!
Janusz
22 maja 2020 21:47
Mam nadzieję że kierowcą nie byl Biedroń, Duda lub Trzaskowski.