Wirtualny Park Rozrywki Mercedesa dla Twojego malucha

Mercedes dba o najmłodszych i to w mądry, racjonalny sposób. Jego Wirtualny Park Rozrywki to raj dla dziecka i czyste sumienie dla jego rodzica. Ta strona naprawdę uczy, bawi i rozwija. Poczytajcie jak!

Cedy i jego fabryka dobrej zabawy
fot. Mercedes

Cedy – gospodarz strony www.cedysworld.com – serwisu Mercedesa przeznaczonego dla dzieci zabiera nasze pociechy w wirtualną podróż, zapoznając je z ciekawymi zjawiskami, pokazując Świat, ucząc dobrych nawyków ekologii i czyniąc z nich małych pasjonatów motoryzacji. Na stronie można poczytać o budowie poszczególnych modeli Mercedesa (zarówno osobowych, ciężarowych, jak i bolidów) i wykorzystanych w nich technologiach. Dziecko może też prześledzić różne, samochodowe zawody i stworzyć sobie już własną ścieżkę kariery. Jest też strefa wyścigów i biografia Lewis’a Hamiltona i wiele, wiele dobrej, edukacyjnej zabawy. Na stronie nie zabrakło również gier, a ich cel jest znacznie bardziej ambitny niż przejście kolejnej planszy.

Cedy jest też przygotowany na okres świąteczny! Kiedy my będziemy szaleć w kuchni możemy namówić nasze pociechy do zarejestrowania się na jego stronie, wysłania kartek świątecznych do znajomych, rozegrania bitwy na śnieżki (mi idzie z sukcesami!) i pobawienia się w Advent Calendar. Choć kalendarz nie zaoferuje nam każdego dnia możliwości zjedzenia pysznej czekoladki jest idealną szansą do wygrania każdego dnia grudnia konsoli Nintendo Wii. Trzeba się spieszyć!

Strona dostępna jest na razie w języku angielskim, ale intuicyjne ikonki menu pozwolą każdemu dziecku na miłe spędzenie przed nią czasu.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze