Wirtualna wystawa Yamaha

Dla każdej motocyklistki, internetowych szperaczy i wielbicieli sieciowych wrażeń, Yamaha przygotowała gratkę! Od 19 lutego zaprasza do wirtualnej hali dostępnej w internecie. Można obejrzeć pojazdy marki, dostać upominki i wziąć udział w konkursie, by wygrać kask z autografem Jamesa Toselanda.

fot. Yamaha

Za oknami zima w pełni. Ostry mróz skutecznie zniechęca do wyjścia na dwór. Ale nawet jeśli niesprzyjająca pogoda, korki i problem z zaparkowaniem odstraszają Cię od wizyty na tegorocznej Wystawie Motocykli i Skuterów w Warszawie, która odbędzie się w najbliższy weekend, to nie wszystko musi Cię ominąć!

Yamaha przygotowała wirtualną wystawę, gdzie będzie można obejrzeć wszystkie produkty marki w trzech sektorach: moto, atv i marine. Za jednym kliknięciem myszki dowiesz się jakim skuterem najlepiej omijać miejskie korki, który motocykl wyzwoli w kierowcy sto procent adrenaliny i co wybrać na początku swojej dwukołowej przygody. 

 

fot. Yamaha

Za pomocą opcji 360 stopni wszystko można obejrzeć pod dowolnym kątem, a w galerii i sekcji video zobaczyć, jak pojazdy radzą sobie w akcji. Dostępna będzie także możliwość umówienia się na jazdę testową u dealera i przeprowadzienie rozmowy on-line z ekspertami z Yamahy. 

Odwiedziny na stronie warto zacząć od stoiska informacyjnego. Po zapisaniu się, otrzymasz pakiet upominkowy, który przyjdzie pocztą. Można także wziąć udział w konkursie, w którym wygraną są kaski Suomy z autografem „super bikera” Jamesa Toselanda.

Szczegóły od 19 lutego na stronie www.wystawa-yamaha.pl

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze