Wirtualna premiera Nissana Ariya już niedługo. Producent zdradził pierwsze szczegóły
Nissan pokazał jak wyglądają przednie reflektory Nissana Ariya. Będzie to pierwszy samochód, który powstał na modułowej uniwersalnej platformie CMF-EV aliansu, przeznaczonej wyłącznie dla samochodów elektrycznych.
Wydarzenie to będzie transmitowane na całym świecie z Pawilonu Nissana w Jokohamie za pośrednictwem witryny www.thenissannext.com. W prezentacji udział wezmą m.in. prezes zarządu Nissana Makoto Uchida, dyrektor operacyjny Ashwani Gupta oraz starszy wiceprezes ds. globalnego designu Alfonso Albaisa.
Ariya Concept stanowi rozwinięcie elementów stylistycznych widocznych już w koncepcyjnym modelu IMx zaprezentowanym na Salonie Samochodowym w Tokio w 2017 roku. Są to między innymi odważna „zelektryfikowana” wersja wlotu powietrza z motywem litery V, wyrazisty pas tylnych świateł, krótkie zwisy oraz wnętrze sprawiające bardziej wrażenie saloniku niż kabiny tradycyjnego samochodu.
Najnowsze
-
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
Awaria auta z dala od domu, przebita opona czy rozładowany akumulator to sytuacje, które mogą przydarzyć się każdemu kierowcy. Dowiedz się, jak działa ubezpieczenie assistance i dlaczego warto je mieć, aby w razie problemów na trasie uniknąć stresu oraz wysokich kosztów holowania i naprawy. -
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
-
Samochody elektryczne: 370 mld zł strat w rok. Co poszło nie tak? Koncerny wracają do spalinówek i toną w długach
-
Oto najwyższa estakada w Polsce – 80 metrów nad ziemią! Rakieta Falcon 9 mogłaby się zmieścić pod spodem
Zostaw komentarz: