Wiózł lawetą dostawczaka i próbował zastraszyć kierowcę osobówki

Kierowcy zawodowi czasami chcą być najszybsi na drodze, szczególnie kiedy nie siedzą za kierownicą dużej ciężarówki, tylko na przykład samochodu dostawczego. Ale tak bezmyślnego i ryzykownego zachowania jeszcze nie widzieliśmy.

Laweta, a na lawecie auto dostawcze. To nie jest połączenie, które zachęca do szybkiej jazdy. Tego kierowcy nic jednak nie powstrzyma. Prowadzi w sposób agresywny, próbuje wyprzedzać auto osobowe na ciągłej linii i denerwuje się na jego kierowcę. Dlaczego? Bo ten nie zjechał mu na pobocze? Bo nie jechał szybciej w terenie zabudowanym?

Stary Focus udowadnia, że jest najszybszy na całym osiedlu

Wreszcie udaje mu się wyprzedzić osobówkę. Na zakazie, na zakręcie, niebezpiecznie się przy tym przechylając i zmuszając auto jadące z naprzeciwka do ucieczki na pobocze. Kiedy tylko wyprzedził, dał ostro po hamulcach i zaczął blokować kierowcę osobówki. Skąd się biorą tacy ludzie?

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

ułomności umysłowe takich ludzi robią ciagly postęp,najgorsze w tym wszystkim jest to ze dziennie tylu ludzi traci prawa jazdy,a debili ciagle nie ubywa.dramat.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze