Wieziemy uśmiech na 2oo po raz kolejny!

Podobnie jak w latach ubiegłych również i tym razem motocykliści z VFR Owners Club Poland przygotowali 30 maja, dużą imprezę z okazji Dnia Dziecka. Wszystko specjalnie dla podopiecznych Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu koło Warszawy.

Pomysł, aby powalczyć o uśmiech na twarzach dzieci poszkodowanych przez los zrodził się w głowach motocyklistów bardzo dawno temu. Od wielu lat ludzie na motocyklach, skuterach i quadach opiekują się domami dziecka, szpitalami dziecięcymi i hospicjami, starając się zrobić tyle ile są w stanie dla przebywających tam dzieci. Akcja „motocykliści dzieciom” zrodziła się, gdy pojawił się pomysł, aby połączyć prowadzone dotychczas indywidualnie działania w jedną akcję.

W tym roku po raz pierwszy impreza miała charakter otwartego pikniku o charakterze integracyjnym. Z tego względu zaproszono dzieci z Domu Dziecka w Chełmie do wspólnej zabawy z podopiecznymi Centrum Zdrowia Dziecka. Dzieci  miały zorganizowaną wycieczkę po Warszawie, spróbowały swych sił w jeździe konnej w stadninie w Chotomowie, odbyły seans w kinie z efektami specjalnym i wjechały na taras Pałacu Kultury i Nauki.

Dzięki ekipie stuntowej Wheelieholix, grupie paramilitarnej ASG, firmie Honda Polska, która dostarczyła dwa stanowiska Riding Trainer i wielu innym „wiozącym uśmiech” nie zabraknło wspaniałych atrakcji. Pojawiło się liczne grono motocyklistówi oraz rodzin z dziećmi!

Zgodnie z tradycją głównym punktem programu było wożenie dzieci po terenie CZD na motocyklach. Impreza odbyła się w sobotę 30. maja na placu przy ulicy Dzieci Polskich 20 w Międzylesiu ok. godz. 10:00.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze