Wiemy, który SUV z napędem PHEV był najchętniej wybierany przez Polaków w 2020 roku!

Czy poznajecie już po głównym zdjęciu model samochodu, który cieszył się największą popularnością wśród polskich kierowców?

Mitsubishi Outlander PHEV – najpopularniejszy na świecie i w Europie samochód z elektrycznym napędem hybrydowym z zasilaniem z gniazdka (plug-in) stał się w 2020 roku najczęściej kupowanym modelem SUV z napędem PHEV w Polsce.

Mitsubishi Outlander PHEV 2020

Debiutujący na polskim rynku w kwietniu 2020 roku Mitsubishi Outlander PHEV zanotował w ubiegłym roku ogromny sukces sprzedażowy plasując się na drugiej pozycji w rankingu sprzedaży wszystkich 81 modeli PHEV w Polsce. Uzyskał jednocześnie status bestsellera wśród 40 SUV-ów w zestawieniu.

Mitsubishi Outlander PHEV 2020

Mitsubishi Outlander to jedyny pojazd PHEV w klasie SUV, który może być ładowany ze stacji szybkiego ładowania. Opracowany na bazie pojazdu w pełni elektrycznego Mitsubishi Outlander PHEV, dysponuje nie wymagającym skrzyni biegów, zespołem napędowym, składającym się z silnika elektrycznego napędzającego przednią oś i silnika elektrycznego dla osi tylnej. 

Mitsubishi Outlander PHEV 2020

Mitsubishi Outlander PHEV 2020 wykorzystuje innowacyjny, usprawniony mechanicznie układ napędowy o mocy 224 KM, wspierany przez nowy silnik benzynowy o pojemności 2,4 litra.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze