Wielosezonowe kurtki IXON dla kobiet

Warto już teraz pomyśleć o kurtce motocyklowej na przyszły sezon, szczególnie gdy kuszą nas świąteczne promocje.

fot. IXON

Francuska firma IXON stawia na jakość, wygodę, wykonanie i styl ubioru motocyklistek. Dwie nowe kurtki mogą przypaść do gustu nawet bardziej wybrednym fankom jednośladów.

Kurtka IXON Nirvana to wielosezonowe, uniwersalne okrycie wierzchnie składające się z kilku warstw. Pod tekstylną kurtką znajdziemy podpinkę wodoodporną, ocieplającą i windstopper. Prócz tego komplet ochraniaczy na łokcie, barki i plecy zagwarantuje odpowiedni poziom bezpieczeństwa na drodze, a eleganckie wykonanie dobrze dopasuje się do kobiecych kształtów.

Druga kurtka IXON Electra pozwala na nieco więcej swobody przy dobieraniu pasujących nam podpinek. Specjalny system wpinania pozwala pominąć tą podpinkę, która wyda się akurat zbędna – nie ważne czy będzie to membrana wodoodporna, podpinka ocieplająca czy windstopper. Tak jak i IXON Nirvana jest wyposażona w komplet ochraniaczy, dodatkowo posiada wodoodporne kieszenie i wentylacyjne wloty na rękawach. W przypadku Electry, model ten dostępny jest także w różnych kolorach.

Model IXON Nirvana dostępny jest za 395zł, a Electrę zakupimy już za 559zł. Obie kurtki są już w sprzedaży w Polsce.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze