Wielkopolanki za kółkiem

6 marca odbędzie się kobiecy rajd "Wielkopolanki za Kółkiem". Uczestniczki zamierzają udowodnić, że kobieta za kółkiem radzi sobie w wielu przypadkach lepiej niż niejeden mężczyzna.

Automobilklub Wielkopolski oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie gościć będą Panie biorące udział w specjalnej imprezie motoryzacyjnej – organizowanej wyłącznie dla nich. Tegoroczna edycja wystartuje 6 marca, w sobotę z Toru „Poznań”.

Impreza rozpoczyna się o godzinie 945 przyjmowaniem załóg. Po odprawie dla wszystkich uczestniczek od godz. 1045 rozpoczną się samochodowe próby sprawnościowe na Torze „Poznań”. Panie wykonają 8 szybkich i ciekawych prób na całym torze, wśród nich na Quadach, Kartingach oraz samochodzie Szkoły Nauki Jazdy Automobilklubu Wielkopolski.

Po emocjach na torze od godz. 1115 zawodniczki wyruszą na trasę po Poznaniu. Specjalnie przygotowany, „zakodowany” zapis zaprowadzi na metę.
Ciąg dalszy atrakcji całego dnia, rywalizacji i zabawy podczas „Rajdu Wielkopolanki za kółkiem” od godz. 1400 będzie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wśród nich: prezentacja i przejazdy najnowszymi modelami samochodów Renault, wirtualne wyścigi samochodowe, specjalne próby modeli zdalnie sterowanych, pokazy makijażu i kosmetyczne. 

Załogi startujące w rajdzie muszą składać się wyłącznie z przedstawicielek płci pięknej, panowie mogą jedynie kibicować.

Wśród nagród dla najlepszych Wielkopolanek za kółkiem czekają m.in.: samochód Renault na weekend z pełnym bakiem paliwa, masaż balijski, kolacja dla dwóch osób, miesięczny zapas wody mineralnej, karnety do klubu fitness, kursy językowe, vouchery na przejazd po specjalnym torze kartingowym. 

Szczegóły zamieszczane na bieżąco na stronie internetowej Automobilklubu Wielkopolski – www.aw.poznan.pl

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze