Edyta Klim

Wielki miś ruszył z motocyklistami dookoła Polski

22 maja motocykliści: Paweł Sobatnka i Łukasz Głowacki wyjechali w podróż dookoła Polski, a pasażerem jednego z motocykli został wielki miś!

Motocykliści wytyczyli trasę ok. 3500 km i mają zamiar ją pokonać w 10 dni. W międzyczasie, na różnych postojach, pokażą misiowi uroki naszego kraju.

Podróż ma na celu promocję miasta Pajęczno i odbywającego się tam, już trzeci rok z rzędu, pajęczańskiego pikniku motocyklowego. Maskotka, która z nimi jedzie trafi później na aukcję dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:

– Pomysł podróży dookoła Polski gotował się już w naszych głowach od dawna, jednak wyszedł na wierzch pewnego wieczora przy piwku. Pierwszym problemem było zgranie się, aby mieć wolne minimum 10 dni, bo na tyle jest przewidziane podróżowanie, ale dla chcącego nic trudnego. W tej trasie nie ma nic nadzwyczajnego, ale chcemy, by trochę odróżniać się od innych. Łukasz wpadł na pomysł, aby zabrać ze sobą wielkiego misia, który pokona z nami całą trasę, a później zostanie przekazany do licytacji na WOŚP – mówi Paweł Sobantka.

Relację z trasy misia i motocyklistów można śledzić na facebooku: https://www.facebook.com/ZMISIEMDOOKOLAPOLSKI/

Są tam też już pierwsze fotki z misia podróży – zobaczcie gdzie już był i pochwalcie się, jeżeli go zobaczycie na trasie!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze