Wieczorek Ashanti w Tawernie Korsarz: Marta i Bartek w 888 dni dookoła świata

O podróży w 888 dni dookoła świata w dwie godziny? Czemu nie? 13 listopada w warszawskiej Tawernie Korsarz, Marta Owczarek i Bartłomiej Skowroński - absolutnie pozytywnie zakręcona dwójka podróżników - opowiedzieli o swojej wyprawie, angażując w swoją opowieść licznie zgromadzonych słuchaczy.

Kim są Marta i Bartek?
Przed rozpoczęciem przygody życia – pani adwokat i pan inżynier. Plany na roczną podróż dookoła świata nieco się wydłużyły i tym sposobem para podziwiała piękno Azji, wysp Pacyfiku, Australii, Nowej Zelandii oraz Ameryki Południowej przez ponad dwa lata. Do zmiany lokalizacji używali naprawdę przeróżnych środków transportu, począwszy od pieszej wędrówki, przez rowery, chińskie motorowery, a skończywszy na motocyklach, z którymi postanowili zaprzyjaźnić się na dłużej. O swoich przeżyciach na bieżąco relacjonowali na swoim blogu byledalej.waw.pl
Pełna optymizmu Marta Owczarek.
fot. Dominika Dragun
Marta i Bartek są abosolutnymi amatorami w motocyklowej materii, o czym sami otwarcie mówią. To jednak nie przeszkodziło im w eksplorowaniu kuli ziemskiej.
13 listopada w warszawskiej Tawernie Korsarz wszyscy entuzjaści tej podróży mieli okazję posłuchać zabawnej i pełnej emocji relacji Marty i Bartka. Trzeba przyznać, że prezentacja należała do tych, których słucha się z przyjemnością, do czego przyczyniły się świetny kontakt ze zgromadzonymi oraz pełen entuzjazm tej dwójki. Bohaterowie spotkania opowiadali o „smaczkach” swojej podróży, pokazując wspaniałe zdjęcia z opisywanych miejsc, ludzi i zwierząt.
fot. Dominika Dragun
A tematów było wiele. Począwszy od jazdy bez… prawa jazdy, przez prezentację lokalnych kultur i tradycji, dwukrotnie złamanej nodze Marty, złotych zębach i skończywszy na opowieści o miejscowych przysmakach.

Chcesz wygrać jedną z trzech książek „Byle dalej” autorstwa Marty Owczarek i Bartka Skowrońskiego o ich podróży m.in. motocyklowej po świecie? Poleć znajomym nasz profil na Facebooku (jeśli masz konto) oraz napisz poniżej w komentarzach swoją opinię na temat niezwykłej wycieczki Marty i Bartka lub opisz swoje własne doświadczenia w tym względzie. Trzy najciekawsze komentarze nagrodzimy książkami. Konkurs kończymy 15 listopada o północy.
Marta Owczarek i Bartłomiej Skowroński.
fot. Dominika Dragun
Ten wieczór był naprawdę fantastyczny! Szczegóły wyprawy Marty i Bartka znajdziecie na ich blogu www.byledalej.waw.pl lub przeczytacie w wydanej niedawno książce o tytule „Byle dalej: w 888 dni dookoła świata”.

Pomysłodawcą cyklu spotkań podróżniczych w Tawernie jest pan Krzysztof Samborski.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze