Whispers - aplikacja tylko dla posiadaczy Roll's Royce'ów

Whispers - aplikacja tylko dla posiadaczy Roll's Royce'ów

28 lutego 2020
Aplikacja Whispers daje możliwość bezpiecznej komunikacji pomiędzy klientami Rolls-Royce’a z całego globu. Biletem wstępu jest posiadanie nowego Rolls-Royce’a.

Klienci Rolls-Royce’a są unikalną częścią społeczeństwa: to przedsiębiorcy, wizjonerzy, głowy państw, monarchowie, twórcy i najjaśniejsze gwiazdy przemysłu rozrywkowego. Mobilny styl życia tej grupy zachęcił jej członków do poszukiwania sposobów, które umożliwiłyby im na bardziej systematyczne i osobiste zaangażowanie w markę.

Whispers został w pełni wdrożony w Wielkiej Brytanii, kontynentalnej Europie, na Bliskim Wschodzie i USA, a duża liczba klientów Rolls-Royce’a już czerpie korzyści z przynależności do tej ekskluzywnej grupy.  

Whispers oferuje klientom możliwość bezpiecznej współpracy z innymi właścicielami Rolls-Royce’ów, szefostwem i zarządem Rolls-Royce’a, dzielenia się pomysłami, możliwościami biznesowymi oraz społecznymi kontaktami, które umocnią i zainspirują tych, którzy zmieniają świat. Współpracując z ekspertami, mogą zaprojektować i wybudować własny tor wyścigowy albo zamówić spersonalizowany zestaw do gry w Monopol, w którym znajdą się ich własne nieruchomości czy inne dobra. 

W ofercie są także luksusowe wyprawy po całym świecie. Ekspedycja do Antarktyki czy na afrykańskie safari zostanie zorganizowane po kilku kliknięciach w ekran. Użytkownicy Whispers są zapraszani na ekskluzywne wydarzenia organizowane przez markę Rolls-Royce, np. zwiedzanie prywatnych kolekcji najznamienitszych marszandów świata czy weekend w Villa D-Este podczas Concours D’Elegance. 

Whispers to ekskluzywna cyfrowa przestrzeń dla klientów Rolls-Royce’a z całego świata. Wciąż ewoluująca - by zapewnić swoim użytkownikom aktualne, dopasowane do ich zainteresowań treści – przyciąga do siebie wiele z najbardziej wpływowych i interesujących osobowości tego świata. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!