Wernisaż Natalii Pawlickiej prezentującej fotografie Kustom Kulture

Natalia Pawlicka jest blogerką, fotografką, motocyklistką i jednocześnie wielbicielką kultury custom i rockabilly. W andrzejkowy wieczór zaprezentuje swoje zdjęcia na wernisażu pod Poznaniem.

Na blogu Natalii Pawlickiej "My motorcycle journal" możemy przeczytać posty na temat fotografii, mody oraz amerykańskiego lifestyle'u.

– Uwielbiam fotografować motocykle, stare amerykańskie samochody i zaszywać się w lesie. Ciągle marzę, że w końcu w Polsce klimat rockabilly i custom rozkręci się na całego. Zapraszam do mojego fotograficznego świata – tak Natalia zachęca czytelników do zagłębienia się w jej świat.

Niedawno urodził się jej synek, który nieco zmienił jej postrzeganie – teraz chce się zająć wyłącznie fotografią. Stawia rzecz jasna na sesje motocyklowe, ale też ślubne, narzeczeńskie, czy ciążowe; nie stroni od portretów. Dodatkowo Natalia nawiązała współpracę z Motocaina.pl i będzie pisać artykuły poświęcone stylizacjom i modzie motoryzacyjnej.

W sobotę 29 listopada, w Andrzejkowy wieczór, odbędzie się wernisaż fotografii motocyklowych i nie tylko, autorstwa Natalii Pawlickiej.

– Wystawa obejmie 25 zdjęć Kustom Kulture, zrobionych w Polsce, w Niemczech i w Szwajcarii. Przedstawiam na nich moją perspektywę tego zjawiska – mówi Natalia.

Wystawa zatytułowana "Kustom Kulture by Natalia Pawlicka" odbędzie się przy okazji wydarzenia "Kustom Kulture" w Starym Młynie w Stęszewie (25 kilometrów od Poznania), przy ulicy Kościelnej 2. Wśród klimatycznych atrakcji imprezy znalazły się: dziewczyny Pin-Up i Rockabilly Boys, pokaz motocykli i samochodów Retro Pasjonatów, aukcja trzech fotografii Natalii Pawlickiej i stylowych sesji zdjęciowych, licytacja gałązki wiśni św. Andrzeja i wiele innych.

Wstęp na imprezę jest wolny. Organizatorami są: fundacja Chadoo, Logikart, Motor- Klub "Piwersi" Stęszew. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na działalność fundacji Chadoo – www.chadoo.org.

Wydarzenie na Facebooku – kliknij tu

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze