Weekend bez ofiar!

W weekend 24-26 czerwca odbędzie się akcja „Weekend bez ofiar", która ma na celu zwiększyć świadomość kierowców oraz pieszych na temat bezpieczeństwa.

Listę i terminy pikników można znaleźć na stronie www.weekendbezofiar.pl
fot. weekendbezofiar.pl

W weekend 24-26 czerwca odbędzie się akcja „Weekend bez ofiar”, która ma na celu zwiększyć świadomość kierowców oraz pieszych na temat bezpieczeństwa. Na terenie całego kraju w kilkunastu miastach będą prowadzone szkolenia z zakresu pierwszej pomocy oraz tematyczne pikniki. Jak pokazują statystyki średnio 45 osób ginie w wakacyjny weekend.

To już druga edycja akcji w zeszłym roku odbyła się ona 6-8 sierpnia, jak zapowiedziano od tego roku, będzie ona miała miejsce w każdy pierwszy weekend wakacji. Podczas pikników będziemy mogli nauczyć się udzielania pierwszej pomocy, a także sprawdzić na symulatorach wypadków, jak zachowuje się ciało człowieka przy uderzeniu samochodu jadącego z prędkością 30km/h, a także przy dachowaniu pojazdu.

Już od 1 czerwca będziemy mogli wysyłać smsa na numer 71551 (1 zł + VAT), aby uzyskać informację na temat sytuacji drogowej w wybranym województwie.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze