We Wrocławiu i Oławie zagra Moto-Orkiestra

10 stycznia 2013
Z okazji 21 WOŚP wrocławską Moto–Orkiestrę organizuje Towarzystwo Miłośników Sportu Motorowego "SPARTA" Wrocław.
Loading module...

Zapraszamy wszystkich chętnych motoryzacyjnych wrażeń na tor Niskie Łąki, gdzie zostaną przeprowadzone zawody Konkursowej Jazdy Samochodowej (KJS) połączone z charytatywną kwestą. Do udziału w zawodach może zgłosić się każdy kierowca posiadający prawo jazdy i sprawny technicznie samochód, wpisowe wynosi 100 zł. Do dyspozycji będą także licencjonowani zawodnicy, którzy będą zabierać chętnych mocnych wrażeń na przejażdżkę samochodami rajdowymi, a także kierowcy z samochodami offroadowymi.

Mniej odważnych zapraszamy na Plac Solny, gdzie odbędą się pokazy jazdy po torze z przeszkodami samochodami z napędem 4x4, a za datek do puszki można będzie wsiąść do samochodu i przejechać tor w charakterze pilota. Dobrej zabawy więc nie zabraknie. Liczymy na was i zapraszamy do aktywnego udziału. Dochód z imprez zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Druga ciekawa impreza motoryzacyjna organizowana jest przez grupę Wrocławskie Ligii Time Attack i Wrocławskiej Ligii Rajdowej  (WLTA & WLR). Rajdowe auta uczestniczące w zawodach zostaną wystawione na rynku w Oławie, do wylicytowania będzie możliwość przejazdu na fotelu pilota podczas jednej z wybranych rund zawodów rozgrywanych we Wrocławiu w tym roku. Rajdowe zawody, w których pojedzie zwycięzca licytacji, polegają na przejechaniu co najmniej sześciu okrążeń toru (tor REDECO przy ul. Rakietowej) po wytyczonej asfaltowej trasie z profesjonalnym pomiarem czasu za pomocą fotokomórek.
Samochody na rynku można będzie oglądać od 12 do 20.

O pozostałych moto-atrakcjach tegorocznej WOŚP można przeczytać tutaj.

    Loading module...

    Komentarze

    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!