Informator o motoryzacyjnych imprezach WOŚP 2013

10 stycznia 2013
Już 13 stycznia rozpocznie się XXI edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przy tej okazji możemy skorzystać z wielu moto-atrakcji, ścigać się i zasmakować adrenaliny w rajdówce u boku utytułowanych zawodników! Zapraszamy do przewodnika po rajdowych i off-roadowych imprezach wspierających WOŚP.
Loading module...

BIAŁYSTOK

14. Rajd WOŚP – Trofeum Monte-Krywlany

Organizator: Automobilklub Podlaski

Informacje: www.ap.bialystok.pl

W sobotę 12 stycznia 2013r zapraszamy na białostockie lotnisko Krywlany. Impreza rozpocznie się o godz. 12.00, a uczestnicy zmierzą się z czterema jednakowymi próbami sprawnościowymi o długości ponad 2 km każda (ostatnia odbędzie się tuż po zmroku jako Trofeum Monte-Krywlany). Wpisowe wynosi 100 zł od kierowcy i w całości przekazywane jest na konto WOŚP. Cieszące się dużą popularnością licytacje przejazdów z kierowcą rajdowym również będą - zaproszenie przyjął Kamil Butruk, który będzie woził zwycięzców na fotelu pilota w rajdowym Mitsubishi Lancer EVO.

BOCHNIA

Organizator: ZM4X4 i KST JEDYNKA

Informacje: www.zm4x4.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich off-roadowców na imprezę organizowaną w dniu 13.01.2013 na rzecz XXI FINAŁU Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wpisowe minimum 100 zł, a trasa to 3 odcinki specjalne pokonywane na czas (2 razy każdy z nich, wybierany jest najlepszy czas przejazdu), teren urozmaicony i lekki. Podział na klasy: samochodów i quadów.

 

BOLESŁAWIEC

II Rajdowa WOŚP Bolesławiec 2013

Organizator: Bc Rally Team

Informacje: www.bcrally.pl

Zbliżający się 21. finał WOŚP w Bolesławcu będzie miał charakter rajdu samochodowego, podczas którego amatorskie załogi rajdowe będą rywalizowały na dziewięciu odcinkach specjalnych. Organizatorzy rajdu nie zapomnieli o kibicach - ci będą mieli okazje zasiąść na miejscu pilota rajdowego oraz w sportowy sposób przejechać odcinek specjalny zlokalizowany na placu parkingowym hipermarketu Tesco. Oprócz emocji związanych z motosportem, bolesławiecka grupa rajdowa „Bc Rally Team” zapowiada liczne występy wokalne oraz artystyczne, również nie zabraknie namiotów z wojskową grochówką.

Start, meta oraz wszystkie atrakcje związane z rajdowym finałem WOŚP będą miały miejsce na terenie należącym do bolesławieckiego hipermarketu Tesco, rozpoczęcie imprezy planowane jest na godzinę 9:30.

CHEŁM

RallySprint

Organizator: Automobilklub Chełmski

Informacje: www.automobilklub.chelm.pl

O godz. 10.21 13 stycznia na parkingu przy ul. Sybiraków spotkają się uczestnicy 8. Wielkoorkiestrowego Rallysprintu. Do udziału w imprezie organizatorzy zapraszają wszystkich kierowców posiadających prawo jazdy i dysponujących sprawnym, dopuszczonym do ruchu samochodem. Rywalizacja w kilku klasach pojemnościowych i w klasyfikacji generalnej będzie się odbywała na parkingu przy ul. Sybiraków i w kilku innych miejscach w zależności od warunków atmosferycznych. Na najlepszych czekają puchary i „największe dyplomy świata”, a wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane upominki i orkiestrowe gadżety.

 

Ladies 4X4 i Taxi 4X4

Organizator: Garage UFO 4X4 i Gang 4X4

Podczas imprezy „Ladies 4X4” wszystkie chętne, odważne panie dysponujące prawem jazdy będą mogły przejechać na czas po specjalnie przygotowanym torze przeszkód. Będzie to możliwe zarówno swoim samochodem, jak również znanym „toj tojem” (Suzuki Samuraj), za kierownicą którego Tomasz Szponar zdobył wiele pucharów na zawodach ogólnopolskich. Czasy za kolejny datek do puszki będzie można poprawiać, a na najszybsze panie czekają puchary i nagrody.

Cały czas na chętnych do terenowej przejażdżki będą oczekiwały specjalne „taxi 4X4”. Podczas imprezy będzie się można rozgrzać przy ognisku. Organizatorzy zapraszają też wszystkich kierowców samochodów terenowych i quadów do wspólnej zabawy. Impreza rozpocznie się o godz. 12.21 na zboczu tzw. „sybirówki” pomiędzy ulicami Wyszyńskiego i Batorego.

 

CZĘSTOCHOWA

Śląska Integracja Terenowa dla WOŚP 2013

Organizator: OFF-ROAD24

Informacje: www.facebook.com/events/200530293405547

Integracja odbędzie się na torze w Biskupicach, piknik off-road: konkurencje techniczne i sprawnościowe, jazda wolna, niespodzianki (tor w Biskupicach, Pustynia Siedlecka), licytacje certyfikatów na przejazd autami 4x4. Na Placu Biegańskiego odbędą się koncerty, licytacje i inne atrakcje dla dorosłych i dzieci.

W przygotowaniu na 12-13 stycznia są PKP-y, oesy szybkościowe oraz dwie sekcje trialu. Każdy znajdzie coś dla siebie! Konkurencje w trzech klasach : turystycznej, sport i extreme.

DĘBICA

II Dębicka Motoorkiestra

Organizator: Automobilklub STOMIL

Informacje: www.akstomil.pl

Zapraszamy na SuperOes dla kierowców amatorów, z którego dochód zostanie przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy (wpisowe 50 zł). Impreza odbędzie się na parkingu przed bramą stadionu Igloopolu przy ul. Piłsudskiego w Dębicy, na którym zostanie wytyczona trasa długości ok 1 km (do pokonania 3-krotnie). Pierwszy zawodnik wystartuje ok. godziny 9:15.

W trakcie odbędzie się licytacja pokazowych przejazdów z zawodnikami, z których dochód oczywiście zasili konto WOŚP. Po zakończeniu SuperOesu ok. godz. 13 zwycięzcy będą mogli zasiąść na prawym fotelu wybranej przez siebie rajdówki i zakosztować emocji pilota rajdowego.

 

DOBCZYCE

10. Rajdowa WOŚP w Dobczycach

Organizator: Automobilklub Galicyjski, Gmina Dobczyce, Klub Samochodów Terenowych „Żubry Kraków” oraz Husqvarna Bętkowski Service

Informacje: www.agalicyjski.pl, www.facebook.com/rajdowawosp

Impreza zorganizowana będzie na terenach pod koroną dobczyckiej zapory. W programie nie zabraknie zawodów sportowych, przejażdżek z zawodnikami, licytacji, szkolenia z udzielania pierwszej pomocy, pokazu „SHR Wrzesień 39” oraz wiele, wiele innych.

Dla osób chcących zmierzyć się na rajdowej trasie przygotowano odcinek płaski i odcinki terenowe. Wyznaczone trasy będą miały charakter mini-oesów, na których nie zabraknie różnorodnej nawierzchni (godz. 10-16). Wpisowe na jeden przejazd wynosi 80 zł, a każdy następny będzie dobrowolny, płatny do puszki WOŚP - 30zł. Wpisowe (za całą imprezę) dla amatorów off-road wynosi: 150 zł samochody, 100 zł motocykle i quady.

Wśród zaproszonych gości znajdują się zawodnicy z RSMP, RMPST, WSMP, GSMP oraz Rajdowego Pucharu Polski: Mateusz Lisowski (Mitsubishi Lancer EVO X), Andrzej Świgost (Mercedes-Benz), Józef Cabała (Scania), Wiesław Ingram (Civic Type-R), Sławomir Kurdyś (Civic Type-R), Mateusz Karzyński (Peugeot 106), Rafał Ślęczka (Honda Civic), Kamil Mastela (Saxo VTS), Ryszard Kiewrel (Clio Sport), Klaudia Temple (Honda Civic), Maciej Kracik (VW Golf GTI), Marian Zdebski (BOLID 4x4), Piotr Pacek (Astra GSI), Tomasz Fliśnik (Astra GSI).

KŁODZKO

Rajdowa WOŚP 2013

Organizator: Automobilklub Ziemi Kłodzkiej, sztab WOŚP

Informacje: www.azk.com.pl

Celem imprezy jest szczytny cel wsparcia finansowego 21 finału WOŚP 2013, którę będzie polegało na wylicytowaniu karnetu uprawniającego do przejazdu na prawym fotelu samochodu rajdowego w warunkach jazdy sportowej z licencjonowanym zawodnikiem rajdowym. „Rajdowa WOŚP 2013” odbędzie się w dniu 13 stycznia 2013 r. w godzinach od 11.00 – 15.00 na parkingu Hotelu „Korona” w Kłodzku przy ul. Noworudzkiej.

Trasa przejazdu będzie przebiegać ulicami miasta Kłodzka w fragmencie znanego odcinka specjalnego z Rajdu Dolnośląskiego. Udział w imprezie zapowiedzieli tacy zawodnicy jak: Grzegorz Grzyb, Marcin Bełtowski, Tomasz Żerebecki, Sylwester Płachytka i Tomasz Hupało.

KRAKÓW

MOTO ORKIESTRA

Organizator: Automobilklub Śląski, Stowarzyszenie Motocyklistów Grupa Południe, "Junior Rally Team", Krakowski Międzyszkolny Sztab WOŚP, Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie

Informacje: www.safetypoludnie.pl

Zapraszamy pod były hotel Forum, na parking centrum handlowego M1 i na finał - Rynek Główny w Krakowie! W programie rajdowym:

KJS rajdowa WOŚP, pokaz sprzętu Policji Drogowej, koncerty, licytacja przejazdów z mistrzami kierownicy, pokaz driftu (grupa driftowa D1KRK), SUBARU RALLY TEAM – Wojtek Chuchała & Kamil Heller, Symulacja zdarzenia drogowego.

A rajdowi goście to min.: Leszek Kuzaj, Mateusz Lisowski, Wojtek Chuchała & Kamil Heller, Szymon Komornicki, Mateusz Kubat, Przemysław Gosztyła, Grupa Driftowa D1 KRK, Trans Ziem.

A program „Motocyklowa WOŚP - M1 2013” obejmuje: wystawę motocykli Honda, motocykli zabytkowych w M-1, Team KATANKA 100, koncerty, pokaz stunterów Grupa Extreme Team „OSTRA JAZDA”, symulację zdarzenia drogowego, licytację suwenirów pamiątkowych.

A gośćmi specjalnymi będą Monika Jaworska i Tomasz Kubiś.

MAKÓW PODHALAŃSKI

5. Rajdowa WOŚP (12-13 stycznia)

Organizator:  Grupa PolskieRajdy.pl oraz Automobilklub Południowy

Informacje: rajdowaorkiestra.pl

Lokalizacją tegorocznej imprezy będzie scena „Makowianka”, a trasa wytyczona będzie ciasnymi uliczkami Makowa Podhalańskiego. Tradycyjnie już prócz licytacji z gwiazdami polskiego motorsportu (lista gości: rajdowaorkiestra.pl/dokumenty/lista-goscie.pdf) czy driftu, które z pewnością przyniosą wiele emocji, odbędzie się także impreza dla kierowców-amatorów. Według wstępnych oszacowań, organizatorzy spodziewają się około 70 samochodów rajdowych, a w tym rajdówek, których moc niejednokrotnie przekracza 300 koni mechanicznych.

Na widzów czeka także wiele innych atrakcji. Planowane są konkursy, przejazdy pokazowe, licytacje gadżetów, koncerty zespołów muzycznych zarówno w sobotę jak i w niedzielę w godzinach wieczornych.

 

NADKOLE NAD LIWCEM

TLC pomaga dla WOŚP 2013!

Organizator: Stowarzyszenie Toyota Land Cruiser Owners Club Poland

Informacje: tlcpomaga.pl

Impreza terenowa odbędzie się w dniu 13.01.2013 w otoczeniu Ośrodka Koszelanka w Nadkolu nad Liwcem. W trakcie będzie możliwość przejechania przygotowanej trasy, wzięcia udziału w licytacji przedmiotów przekazanych przez darczyńców oraz pogadania przy ognisku o samochodach, śrubkach, wyprawach.

 

MIELEC

Podczas XXI Finał WOŚP w Mielcu odbędą się pokazy jazdy sprawnościowej w wykonaniu zawodników Automobilklubu Mieleckiego w godz. 14:30-15:00 i 15:40-16:10 oraz parada pojazdów w godz. 13:00-14:30.

 

LIMANOWA

II Sądecki Zimowy Rajd 4x4

Organizator: GRUPA 4x4

Informacje: www.grupa4x4.pl

13 stycznia 2013 zapraszamy miłośników offroad na II Sądecki Zimowy Rajd 4x4. Organizatorzy przygotowują trasę w naturalnym, średniotrudnym terenie wzdłuż rzeki Dunajec. Polecamy udział szczególnie dla użytkowników samochodów terenowych, SUV oraz quadów i motocykli. Próby sportowe wyznaczono bez elementów/fragmentów przeprawowych. Przewidziany jest jeden Odcinek Specjalny, który zawodnicy pokonają dwa razy, a do klasyfikacji zaliczany będzie lepszy czas. Wpisowe wynosi 100 zł dla samochodów, 50 zł dla quadów i motocykli.

LIPNO

Organizator: Dolina Mienia i Lipnowski Sztab WOŚP

Informacje: www.dolinamienia.pl

Zapraszamy na spotkanie integracyjne, które odbędzie się 13 stycznia na torze motocrossowym w Lipnie przy ul. Wyszyńskiego. Celem spotkania jest zbiórka pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz niepowtarzalna możliwość przejazdu samochodami off road po torze, zapoznania się z maszynami terenowymi, jak również zaczerpnięcia wszelkich informacji dotyczących przedmiotowych aut.

 

LUBLIN

Organizator: Automobilklub Chełmski, DriveArt

W Lublinie po kilkakrotnym zapoznaniu z trasą kierowcy przejadą cztery próby wytyczone na całej długości toru Lublin. Wpisowe wynosi 50 zł i oczywiście w całości zostanie przekazane na konto WOŚP. Po zakończeniu przejazdów konkursowych sędziowie będą z utęsknieniem wyczekiwać na "korupcyjne propozycje", mające na celu umożliwienie poprawy uzyskanych czasów. Oczywiście pieniądze "korumpujące" sędziów będą lądowały w wielkoorkiestrowej puszce. Odbędzie się również licytacja specjalnego rajdowego złotego serduszka, kubka z podpisem Jurka Owsiaka i kilku innych przedmiotów. Zwycięzcy poszczególnych klas otrzymają największe dyplomy świata.

 

4x4

Organizator: Jeep-survival & Cegielnia Wierzchowina & Offroad Rescue Team

Informacje: www.jeep-survival.pl/wosp2013.php

 

Przy Galerii Olimp odbędzie się pokaz samochodów terenowych i możliwość wylicytowania przejazdów.

OPOLE

Rajdowe Opole gra dla WOŚP z CH Karolinka

Organizator: Automobilklub Opolski, CH Karolinka

Informacje: automobilklub.opole.pl

Zapraszamy na ogólnodostępną imprezę dla kierowców amatorów. Każdy posiadacz pojazdu może w tym dniu sprawdzić swoje umiejętności i technikę jazdy w rywalizacji na dwóch próbach sprawnościowych w godzinach od 10:00 do 15:00.

PRĘŻYCE (powiat średzki)

WOŚP - TERENOWCY4X4

Organizator: Klub Turystyki off-roadowej

Informacje: www.facebook.com/pages/Terenowcy4x4/355165987866656

 

Z okazji XXI finału WOŚP TERENOWCY4X4 mają zaszczyt zaprosić w dniu 12/01/2013 wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu off-roadowym w formie zabawy z elementami współzawodnictwa. Trasa będzie przebiegała po terenach powiatu Średzkiego i gminy Miękinia. W programie przewidywane są odcinki czasowe oraz elementy przeprawowe. Zakończenie zmagań w Prężycach wspólnym ogniskiem: pieczenie kiełbasek, ogłoszenie wyników, rozdanie pucharów i dyplomów. Rozpoczynamy zabawę o godz. 9.00 w Przedmościu k. Środy Śląskiej, start 10.00. Koszt uczestnictwa w zabawie to 150 zł.

 

RZESZÓW
Organizator: Automobilklub Rzeszów
http://automobilrzesz.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w MOTO ORKIESTRZE zorganizowanej z okazji 21 Finalu WOŚP. Impreza odbędzie się 13 stycznia 2013 r. w godz. 9:00 - 16:00 na Stadionie Miejskim "STAL" w Rzeszowie, ul. Hetmańska 69. Automobilklub Rzeszowski wraz z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego przygotowali wiele atrakcji, m.in.: przejazdy samochodem rajdowym z zawodnikami A. Rzeszowskiego, pokazy ratownictwa medycznego wraz z ćwiczeniami resuscytacji na fantomach, strzelanie z wiatrówki, prezentacja Zespołu Szkół Samochodowych, rowerowy tor przeszkód, jazda autem z „talerzem Stewarta”, konkurencje z wykorzystaniem „Alkogogli”, oraz blok imprez towarzyszących, grochówka wojskowa. O godz. 12.00 na płycie boiska wszyscy chętni utworzą "żywe serce", będzie to gest poparcie idei  WOŚP.

Imprezie towarzyszyć będą zawodnicy ZKS Stal Rzeszów oraz Automobilklubu Rzeszowskiego.

W godz. od 9:00 - 13:00 rozegrana zostanie Konkursowa Jazda Samochodem SuperOes WOŚP Rzeszów. Wszystkich miłośników sportów motorowych zapraszamy do udziału w tej konkurencji. Wystarczy zaznajomić się z regulaminem i wysłać wypełnione zgłszenie pod adres: oes.rzeszow@gmail.com

 

SOSNOWIEC

12. Super Sprint o Puchar WOŚP

Organizator: Sosnowieckie Stowarzyszenie Sportu Samochodowego S4

Informacje: www.rajdytopasja.w8w.pl

 

14 stycznia na ul. Kresowej 1 (Stadion Ludowy) rusza "12. Super Sprint o Puchar WOŚP” - impreza dla kierowców amatorów oraz kierowców posiadających licencję sportu samochodowego. Przewidziana jest jedna próba sportowa przejeżdżana dwukrotnie o łącznej długości 3 km, start pierwszego zawodnika godzina 11:00.

Podczas imprezy przewidziane są liczne atrakcje: licytacja przejazdów na fotelu pilota, licytacje gadżetów rajdowych z autografami - koszulki od STEC Motorsport, prezenty od braci Bębenek, Janka Chmielewskiego, Grzesia Grzyba, Kajto oraz gadżety z Warszawskiej Barbórki.

TARNÓW

7. Tarnowska Moto-Orkiestra z WOŚP

Organizator: Auto Moto Klub Tarnowski i TTSK K-Team Tarnów

Informacje: www.amktarnow.com

 

Impreza w ramach XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13.01.2013r. na placu targowym "Targowica" przy Al. M.B Fatimskiej w Tarnowie. Oprócz zawodów samochodowych dla kierowców-amatorów (SuperSprint) oraz rodzinnego rajdu nawigacyjno-turystycznego, widzowie będą mogli obejrzeć samochody rajdowe, wyścigowe, gokarty i motocykle. Goścmi będą m.in.: Adam Gładysz, Janusz Kołodziej, Jakub Jamróg, Marcin Gładysz, Piotr Oleksyk, Radek Ćwięczek, Adam Garbacz, Radek Pogan, Maciej Kmiecik, Krzysztof Steinhof.

Na miejscu imprezy odbędą się także licytacje na WOŚP przejażdżek na prawym fotelu ze znanymi kierowcami rajdowymi i wyścigowymi, ponadto doświadczeni zawodnicy Auto Moto Klubu Tarnowskiego będą wozić chętne osoby po trasie SuperSprintu za dowolny datek do puszki! Będzie można też spotkać Drużynowych Mistrzów Polski na Żużlu – zawodników Unii Tarnów czy licencjonowanych kierowców rajdowych i wyścigowych, zawodników kartingowych, motocyklistów, drifterów, zawodników super moto.

TOMASZÓW MAZOWIECKI

Kryterium ASów MOŁ - WOŚP 2013

Organizator: Automobilklub Tomasowski

Informacje: www.ak-tomaszowski.pl

 

Spotykamy się przy ulicy PCK o godz. 10.00, aby powalczyć w Ulicznym Kryterium AS-ów Mistrzostw Okręgu Łódzkiego, a przy okazji wspomóc 21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wpisowe: 50 zł.

 

TORUŃ

2. Toruńska MOTOORKIESTRA w Jordankach

Organizator: Sztab MotoOrkiestry w Toruniu

Informacje: www.motoorkiestra-torun.pl

 

Podczas imprezy będzie można wylicytować przejażdżki z zawodnikami wielu dyscyplin motorsportu (lista gości: www.motoorkiestra-torun.pl/zawodnicy,2.html). Odbędzie się także pokaz rallycrossu i quadów, a co godzinę - losowanie nagród wśród uczestników oraz licytacje gadżetów motoryzacyjnych.

 

WARSZAWA

Organizator: Automobilklub Polski

Informacje: motoorkiestra.pl

 

Jak co roku, Automobilklub Polski organizuje Moto Orkiestrę na warszawskim Bemowie,

przy ul. Powstańców Śląskich 127. Lista atrakcji jak co roku bardzo bogata: licytacja przejazdów samochodami rajdowymi, Taxi Drift z czołowymi zawodnikami Mistrzostw Polski, jazda z Akademią Opla na płycie poślizgowej, pokazy motocyklowe, wystawa samochodów rajdowych i motocykli, licytacja gadżetów.

Swój udział zapowiedzieli kierowcy rajdowi m.in.: Kajetan Kajetanowicz, Leszek Kuzaj, Mariusz Stec, Filip Nivette, Piotr Maciejewski, Paweł Tomaszek, Patryk Mikiciuk, Wojciech Skrebutenas, Bartek Czwartosz, Magdalena Wilk, czołowi polscy motocykliści m.in.: Paweł i Marek Szkopek, Grzegorz Nowak, Bartek Lewandowski Michał i Piotrek Irzyk oraz zespoły Team Recykl, MotoMc Radzymin i Cross Team Stare Babice.

 

WROCŁAW, OŁAWA

Wrocławska "MOTO-ORKIESTRA"

Organizator: TMSM Sparta

Informacje: www.sparta-wroclaw.pl

Z okazji 21 WOŚP wrocławską Moto–Orkiestrę organizuje Towarzystwo Miłośników Sportu Motorowego "SPARTA" Wrocław.

Zapraszamy wszystkich chętnych motoryzacyjnych wrażeń na tor Niskie Łąki, gdzie zostaną przeprowadzone zawody Konkursowej Jazdy Samochodowej (KJS) połączone z charytatywną kwestą. Do udziału w zawodach może zgłosić się każdy kierowca posiadający prawo jazdy i sprawny technicznie samochód, wpisowe wynosi 100 zł. Do dyspozycji będą także licencjonowani zawodnicy, którzy będą zabierać chętnych mocnych wrażeń na przejażdżkę samochodami rajdowymi, a także kierowcy z samochodami offroadowymi.

Mniej odważnych zapraszamy na Plac Solny, gdzie odbędą się pokazy jazdy po torze z przeszkodami samochodami z napędem 4x4, a za datek do puszki można będzie wsiąść do samochodu i przejechać tor w charakterze pilota. Dobrej zabawy więc nie zabraknie. Liczymy na was i zapraszamy do aktywnego udziału. Dochód z imprez zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Druga ciekawa impreza motoryzacyjna organizowana jest przez grupę Wrocławskie Ligii Time Attack i Wrocławskiej Ligii Rajdowej  (WLTA & WLR). Rajdowe auta uczestniczące w zawodach zostaną wystawione na rynku w Oławie, do wylicytowania będzie możliwość przejazdu na fotelu pilota podczas jednej z wybranych rund zawodów rozgrywanych we Wrocławiu w tym roku. Rajdowe zawody, w których pojedzie zwycięzca licytacji, polegają na przejechaniu co najmniej sześciu okrążeń toru (tor REDECO przy ul. Rakietowej) po wytyczonej asfaltowej trasie z profesjonalnym pomiarem czasu za pomocą fotokomórek.
Samochody na rynku można będzie oglądać od 12 do 20.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w weekendowych atrakcjach! Gwarantowana jest świetna zabawa i jednoczesne wsparcie inicjatywy WOŚP, która w tym roku gromadzi fundusze dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów.

    Loading module...

    Komentarze

    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!