WCM2020 - Women’s Coalition of Motorcyclists

WCM2020 - Women’s Coalition of Motorcyclists
Women’s Coalition of Motorcyclists to organizacja, której celem jest podwojenie liczby motocyklistek na świecie do 2020 roku oraz wsparcie ich rozwoju w sporcie.

WCM2020 - Women’s Coalition of Motorcyclists
Organizacja WCM to koalicja kilku kobiecych organizacji motocyklowych: Amerykańskiego Stowarzyszenia Motocyklistów, MAD Maps, Motor Maids, Pro Convention, Międzynarodowego Stowarzyszenia Motocyklistów USA, Women in the Wind, Women On Wheels® i Women's Motorcyclist Foundation.

WCM stawia na partnerstwo w branży motoryzacyjnej, aby stworzyć fundusz stypendialny dla kobiet, które chcą być trenerami, instruktorami lub zawodniczkami na torze, w terenie i na drogach. Według statystyk kobiet z uprawnieniami do prowadzenia motocykla jest znacznie więcej, niż tych jeżdżących.

- Aby zwiększyć ogólną liczbę motocyklistów, motocykle muszą być postrzegane jako sport i hobby dla wszystkich. Muszą stać się sportem rodzinnym i pasją przekazywaną dzieciom i kolejnym pokoleniom. Kluczem do tego są kobiety "- mówi Jenny Lefferts, właścicielka i założycielka MAD Maps oraz pierwszy sponsor i partner WCM.

WCM opracuje strategię dla partnerów, którzy przyjmą i utrzymają długotrwałe relacje z klientami płci żeńskiej. Wszystkie kobiety mogą służyć popularyzacji motocykli jako pasji, niezależnie od tego, czy same prowadzą.Trzymamy kciuki za to przedsięwzięcie!

Więcej na stronie: https://wcm2020.org

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.