Edyta Klim

WCM2020 – Women’s Coalition of Motorcyclists

Women’s Coalition of Motorcyclists to organizacja, której celem jest podwojenie liczby motocyklistek na świecie do 2020 roku oraz wsparcie ich rozwoju w sporcie.

Organizacja WCM to koalicja kilku kobiecych organizacji motocyklowych: Amerykańskiego Stowarzyszenia Motocyklistów, MAD Maps, Motor Maids, Pro Convention, Międzynarodowego Stowarzyszenia Motocyklistów USA, Women in the Wind, Women On Wheels® i Women’s Motorcyclist Foundation.

WCM stawia na partnerstwo w branży motoryzacyjnej, aby stworzyć fundusz stypendialny dla kobiet, które chcą być trenerami, instruktorami lub zawodniczkami na torze, w terenie i na drogach. Według statystyk kobiet z uprawnieniami do prowadzenia motocykla jest znacznie więcej, niż tych jeżdżących.

– Aby zwiększyć ogólną liczbę motocyklistów, motocykle muszą być postrzegane jako sport i hobby dla wszystkich. Muszą stać się sportem rodzinnym i pasją przekazywaną dzieciom i kolejnym pokoleniom. Kluczem do tego są kobiety „- mówi Jenny Lefferts, właścicielka i założycielka MAD Maps oraz pierwszy sponsor i partner WCM.

WCM opracuje strategię dla partnerów, którzy przyjmą i utrzymają długotrwałe relacje z klientami płci żeńskiej. Wszystkie kobiety mogą służyć popularyzacji motocykli jako pasji, niezależnie od tego, czy same prowadzą.

Trzymamy kciuki za to przedsięwzięcie!

Więcej na stronie: https://wcm2020.org

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze