Strefa Kobiet na Warsaw Motorcycle Show!

Motocyklowa Strefa Kobiet, najnowsze motocykle światowych marek, spotkania z zawodnikami, prezentacje klubów i stowarzyszeń motocyklowych, a także festiwal tatuażu Warsaw Tatoo Days z udziałem międzynarodowych mistrzów tatuażu - to, i wiele więcej, czeka na odwiedzających Warsaw Motorcycle Show w Ptak Warsaw Expo.

W strefie Kobiet, której patronuje motocaina.pl pojawią się m.in.:

  • Płockie Motocyklistki
  • Sylwia Dzik „Dzikuska” – blogerka motocyklowa
  • Ania Wywrot „Haneczka” – młoda blogerka motocyklowa
  • Teresa Anna Chudecka „Adventure Tess” – poprowadzi również swój panel podczas jednego dnia
  • Magdalena Ciężka
  • Ola Kutz

Nie zabraknie najnowszych motocykli polskich importerów: Yamaha, BMW, Suzuki, Kawasaki, Triumph, Harley Davidson czy KTM. Bedzie można obejrzeć wszelki sprzęt i akcesoria motocyklowe, wystawę retro, pokazy stuntu, mrożący krew w żyłach pokaz jazdy motocyklem w kuli śmierci oraz 300 mistrzów tatuażu rywalizujących w 10 konkursowych kategoriach.

Główną atrakcją będzie też Polish Custom Show, czyli targi branży customowej oraz Mistrzostwa Polski w budowaniu motocykli tego typu. Na strefie zgromadzeni zostaną najwięksi gracze na rynku, mniejsze warsztaty, producenci motocykli dwukołowych, trójkołowych, odzieży, usługodawcy. Podczas imprezy będzie można zaopatrzyć się w najnowsze akcesoria, części, ciuchy, biżuterię, a także publikacje motocyklowe. Uczestnikami PCS będą również znane zagraniczne marki oferujące osprzęt do motocykli, takie m.in. jak Custom Chrome Europe, Motorcycle Storehouse czy Metzeler.

Akrobacji nie zabraknie. Pokaz stuntu w wykonaniu Macieja Dopa – jedynego stuntera w Polsce wykonującego tricki na maszynie marki Harley-Davidson i obecnego posiadacza rekordu Guinnessa w długości palenia gumy na motocyklu – na długo zapadnie Wam w pamięć. Jeśli komuś wciąż będzie mało, to ekstremalną dawkę adrenaliny zapewni The Globe of Death – mrożący pokaz umiejętności jazdy motocyklem w kuli śmierci.

Partnerem imprezy jest Yamaha, która przygotowała z tej okazji niespodziankę dla odwiedzających targi. Uczestnicy mogą wygrać skuter Yamaha Tricity 125. Wystarczy nagrać krótkie video z odpowiedzią na pytanie „Dlaczego kochasz motocykle?” i wstawić je w komentarzu pod konkursowym postem na facebookowym profilu imprezy – www.facebook.com/warsawmotorcycleshow/. Termin zgłoszeń to 27 lutego. Spośród nadesłanych odpowiedzi wybrane zostaną trzy najlepsze filmy, których autorzy wezmą udział w wielkim finale podczas Warsaw Motorcycle Show.

Dodatkowo organizator przewiduje szkolenia  i prelekcje, przygotowane we współpracy z Polskim Ruchem Motocyklowym, MotoAutostradą i Motopomocnymi.

Szczegóły na  www.motorcycleshow.pl i facebook.com/pg/warsawmotorcycleshow

Chcesz wygrać wejściówki na Warsaw Motorcycle Show? Wejdź na stronę w piątek – będziemy mieć podwójne wejściówki do wygrania!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze