Quantcast
Ewa Kania

Wandale uszkodzili Lamborghini polskiego kolekcjonera. Za ich wskazanie wyznaczył 50 tys. zł nagrody

Supersamochody bardzo zwracają na siebie uwagę, a wywoływanie chęci przyglądania się im i robienia im zdjęć, jest niejako wpisana w ich naturę. Niestety czasami jest to niezdrowe zainteresowanie, o czym niedawno przekonał się pewien właściciel Lamborghini Aventadora SVJ.

O zdarzeniu poinformował wczoraj w swoich mediach społecznościowych Jose Kolekcjoner. Właściciel wielu modeli ekskluzywnych marek, tym razem wybrał się na przejażdżkę Lamborghini Aventadorem SVJ. Auto zaparkował pod hotelem Continental w Warszawie, gdzie padło ono ofiarą wandala.

Na udostępnionym nagraniu z monitoringu widać, jak dwóch młodych mężczyzn stoi w pobliżu Lamborghini. Jeden z nich robi zdjęcie, jak drugi siedzi na przednim błotniku Aventadora. Już to jest wyrazem braku poszanowania cudzej własności, ale to był dopiero początek.

Po kilku sekundach mężczyzna wchodzi na maskę, a następnie staje na dachu samochodu, pozując z rozpostartymi ramionami. Później zeskakuje na ziemię. Jego kolega cały czas trzyma go w kadrze, więc możliwe, że nagrywał filmik z tego „wyczynu”.

❗NAGRODA 50 000 zł za wskazanie sprawcy❗ Trochę nieprzyjemna sprawa, ale niestety o takich tez, a może przede wszystkim o takich, również należy mówić publicznie. Jak pewnie wiecie, jakiś czas temu pod Hotelem Continental w Warszawie miało miejsce zdarzenie, gdzie nieznany sprawca skakał po moim aucie, a dokładnie po Lamborghini SVJ wartym przeszło 3,5 miliona złotych. Wydawało mi się, że wszyscy powinni wiedzieć, że cudzą własność również należy szanować. Mając na uwadze to, ile pieniędzy, czasu i energii pochłania dbanie o takie auto, które jest oczkiem w głowie właściciela (pasjonaci samochodów na pewno dokładnie wiedzą, o co chodzi) oraz żeby dać ludziom przykład i żeby sprawiedliwości stało się zadość chcę, aby sprawca tego zdarzenia odpowiedział za swoje czyny. Proszę więc każdego, kto był świadkiem zdarzenia lub kto rozpozna sprawcę na nagraniu, o kontakt, a w zamian z wdzięczności za pomoc wyznaczam za to nagrodę o wartości 50 000 zł! Za tydzień, 9 września opublikuję nagranie ze zdarzenia, w jakości HD, które udało mi się zdobyć. Liczę na Waszą pomoc i Wasze wsparcie w tej przykrej sytuacji. Uważam że żaden człowiek nie ma prawa deptać naszych marzeń, a to auto właśnie jest wynikiem 20 lat pracy i moim marzeniem z czasu, kiedy byłem małym chłopcem, jest więc dla mnie szczególnie ważne. NIE POZWÓLMY DEPTAĆ NASZYCH MARZEŃ Z fartem JOSE KOLEKCJONER Onet WP Wiadomości TVN UWAGA! Interia polsatnews.pl RMF FM Radio ESKA Radio ZET autoswiat.pl Moto.pl AutoCentrum.pl WawaLove PUDELEK Kozaczek.pl Plotek Wykop.pl

Opublikowany przez JOSE Kolekcjoner Piątek, 2 września 2022

Lamborghini jest zabezpieczone folią, ale nie uchroniła ona auta przed śladami, jakie pozostawiło zachowanie wandala. Nic dziwnego, że właściciel chce ustalić, kto uszkodził jego samochód, wart 3,5 mln zł.

Wydawało mi się, że wszyscy powinni wiedzieć, że cudzą własność również należy szanować. Mając na uwadze to, ile pieniędzy, czasu i energii pochłania dbanie o takie auto, które jest oczkiem w głowie właściciela (pasjonaci samochodów na pewno dokładnie wiedzą, o co chodzi) oraz żeby dać ludziom przykład i żeby sprawiedliwości stało się zadość chcę, aby sprawca tego zdarzenia odpowiedział za swoje czyny.

Jose Kolekcjoner prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy. Na tego, kto wskaże winną osobę, czeka nagroda 50 tys. zł.

Komentarze:

Jan kowal - 5 września 2022

Ale zazdrość

Odpowiedz

Sługa narodu - 4 września 2022

Może szybciej się znajdą jak nagroda w chrywny będzie

Odpowiedz

Bolek - 4 września 2022

Ale mi fest sensacja,a co mu aż tak fest zdemolował te Lambo?? (murzynek Bambo)😁😂. Jak by mu powybijał szyby,czy porysował to wtedy rozumiem.

Odpowiedz

jan - 5 września 2022

Ale głupi komentarz XD weź napisz księgę ulicy kiedy ktoś zasługuje na wypierdol, bo widzę że jesteś prawilniak z bloku xD

Odpowiedz

SK - 4 września 2022

Jasne! Jakby ktoś cI w nocy spuścił wypierdol wybił wszystkie zęby to nic wielkiego by się stało. Ja to bym szukał sprawcy dopiero jak by ci oko wydłubał albo rękę maczeta odciął…

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze