Paula Lazarek

Wami Lalique Spyder – limitowana perełka od Ares Design

Tuner Ares Design przedstawia rendery projektu samochodu Wami Lalique Spyder. Oby ten projekt stał się rzeczywistością!

Dla projektantów Ares Design nie ma rzeczy niemożliwych, zwłaszcza jeśli chodzi o tuningowanie supersamochodów. Tym razem jednak na swój wirtualny warsztat zabrali model Wami Lalique Spyder, chociaż jeszcze tunerzy nie publikują informacji o dostępności i cenie pakietu modyfikacji dla tego uroczego samochodu to prawdopodobnie powstanie tylko 12 egzemplarzy. 

Wami Lalique Spyder - limitowana

Wami Lalique Spyder wg Ares Design objawia się nam na renderach jako roadster z lat 50., który wyróżnia się na ulicy swoim klasycznym sznytem i elegancją. Na pierwszy rzut oka widać tu sprawną rękę francuskiej firmy Lalique, która trudni się zdobieniem kryształami wnętrz luksusowych samochodów.

Wnętrze tego uroczego pojazdu jest zachowane w stylu vintage – skórzane fotele, drewniane smaczki i czarno-białe zegary sprawiają, że aż chciałoby się usiąść za kierownicą tego niezwykłego modelu. Nowoczesnego wyglądu doda jednak wysuwany ekran dotykowy na desce rozdzielczej. 

Wami Lalique Spyder - limitowana

Wiadomo, że Wami Lalique Spyder otrzyma nadwozie ręcznie wykonane z aluminium i włókna węglowego. Do szczęście chyba brakuje tylko V8 pod maską i jazda!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze