W Suzuki „Wiosna w lutym”, czyli zrób przegląd motocykla!

Masz Suzuki? Nie możesz się doczekać sezonu motocyklowego? Przygotuj się na bezpieczne podróżowanie jednośladem już przed wiosną.

fot. Suzuki

Już po raz kolejny autoryzowane serwisy motocyklowe Suzuki Motor Poland zapraszają na akcję serwisową „Wiosna w lutym”. Od początku lutego 2012 r., we wszystkich stacjach Suzuki motocykliści mogą dokonać przeglądu lub naprawy pojazdu przed nadchodzącym sezonem i cieszyć się jazdą od pierwszych dni wiosny!

W czasie trwania akcji, motocyklista otrzyma rabat w wysokości 20% na oryginalne części zamienne użyte do obsługi pojazdu. Dodatkowo klienci korzystający z akcji serwisowej, której wartość zlecenia będzie wyższa niż 300zł netto otrzymają disc lock XENA w prezencie. W swoim obszarze działania dealerzy Suzuki zaoferują w miarę możliwości bezpłatny przewóz motocykla.

W efekcie miłośnicy jednośladów zlecający zimą przegląd okresowy lub naprawę swojego motocykla lub ATV, nie tylko przygotują pojazd do sezonu, ale też unikną kolejek do serwisu wiosną.

Oferta jest ważna od 1 lutego do 29 lutego i skierowana jest do użytkowników motocykli, skuterów i quadów Suzuki, bez względu na ich pochodzenie.

Aby umówić się na wizytę, należy się złosić do najbliższego ASO Suzuki.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze