W pełni elektryczny Peugeot e-208 – polska premiera już jutro!

Przed nami jedenaste targi Fleet Market. Odbędą się już 20 listopada br. w hali Global EXPO przy ul. Modlińskiej w Warszawie. Blisko 10 tysięcy gości będzie miało okazję zobaczyć prawie 200 nowości motoryzacyjnych, a wśród nich nowego Peugeot e-208 w 100% elektrycznego.

Oprócz tej premiery, na stoisku PEUGEOT można będzie obejrzeć benzynową wersję nowego Peugeot 208, Peugeot 508 SW, SUV-y: 3008 (który w 2017 roku zdobył prestiżową nagrodę Car of the Year) i 5008, Peugeot 308 oraz Peugeot Riftera. Polską premierę nowego Peugeota e-208 zaplanowano na godzinę 10:30.

Wersja w 100% elektryczna uzupełnia gamę Peugeot 208 dostępną już w wersjach z silnikiem spalinowym: benzynowym i wysokoprężnym. Oferta zróżnicowanych układów napędowych w ramach jednego modelu wynika ze strategii marki „Power of choice”. Założeniem tej strategii jest, aby klient mógł wybrać nowego Peugeot 208 z najbardziej odpowiadającym jego potrzebom układem napędowym, nie rezygnując w żadnym z przypadków z walorów stylistycznych ani z wyposażenia.

Wersja elektryczna Peugeot 208, która powstała na bazie najnowszej generacji platformy Groupe PSA określanej skrótem CMP (Common Modular Platform) oferuje więc, podobnie jak wersje z tradycyjnym napędem, nowatorską stylistykę, ale również inne nowości, jak nowej generacji system Peugeot i-Cockpit® 3D (składa się na niego: kompaktowa kierownica, zegary na linii wzroku kierowcy ukazujące informacje na dwóch poziomach oraz ekran dotykowy o przekątnej 7” lub 10”, w zależności od wersji wyposażenia), a także liczne systemy wspomagania prowadzenia, które pochodzą z wyższych segmentów rynku. Platforma CMP zapewnia również większy komfort akustyczny i termiczny w kabinie oraz zmniejszenie drgań.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze