W eleganckiej czerni: Porsche Boxster i 911 Carrera Black Edition – ceny

Porsche stworzyło specjalną serię modeli 911 Carrera i Boxster o nazwie „Black Edition”. Połączenie czarnego lakieru z czarnym wystrojem wnętrza podkreśla ponadczasową, klasyczną elegancję tych sportowych aut.

Ich standardowe wyposażenie obejmuje system multimedialny Porsche Communication Management (PCM) z modułem nawigacji, automatycznie przyciemniane lusterka ze zintegrowanym czujnikiem deszczu, tempomat oraz kierownicę Sport Design.

Porsche Carrera Black Edition bazuje na podstawowym modelu z 3,4-litrowym silnikiem typu bokser o mocy 350 KM i jest oferowane jako coupé oraz kabriolet, z napędem na tylną lub obie osie. Specjalna edycja przemieszcza się na kołach z 20-calowymi obręczami o wzorze 911 Turbo, a do jej seryjnego wyposażenia należą reflektory LED z Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS Plus). Kierowca i pasażer siedzą na podgrzewanych, sportowych fotelach. Doskonałą jakość dźwięku w kabinie zapewnia standardowe nagłośnienie przestrzenne Bose® Surround Sound System. Ponadto, specjalna edycja 911 standardowo dysponuje modułem telefonicznym oraz asystentem parkowania z przodu i z tyłu wraz z kamerą cofania.

Nie mniej atrakcyjne jest Porsche Boxster Black Edition. Roadster napędzany jest 2,7-litrowym silnikiem typu bokser o mocy 265 KM (195 kW). Spójność koncepcji kolorystycznej podkreśla czarny odcień miękkiego dachu i pałąka przeciwkapotażowego. Osłona przeciwwiatrowa pomaga uniknąć niepożądanych zawirowań powietrza, gdy dach jest złożony. Model wyróżnia się również 20-calowymi felgami Carrera Classic oraz biksenonowymi reflektorami z układem Porsche Dynamic Light System (PDLS). Kierowca i pasażer mają do dyspozycji dwustrefową klimatyzację, podgrzewane fotele oraz nagłośnienie z pakietu Sound Package Plus.

Sprzedaż wszystkich pięciu modeli Black Edition startuje 18 maja br. W Polsce ich ceny rozpoczynają się od:

• Boxster Black Edition: 292 193 PLN
• 911 Carrera Black Edition: 473 654 PLN
• 911 Carrera 4 Black Edition: 504 919 PLN
• 911 Carrera Cabriolet Black Edition: 524 984 PLN
• 911 Carrera 4 Cabriolet Black Edition: 557 064 PLN

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze