Volvo prezentuje nowe S60 - film

02 stycznia 2010
Volvo pokazuje nowy model na portalach społecznościowych - facebook, you tube, a oficjalna premiera będzie miała miejsce podczas najbliższych targów w Genewie. Do tej pory możemy już sobie wyrobić zdanie o tym ciekawie zapowiadającym się samochodzie.

 

Nowe S60 ma sporo zaokrągląnych krawędzi.
fot. Volvo

Nowe Volvo S60, od czasu premiery samochodu koncepcyjnego na targach w Detroit w 2009 roku, budzi duże zainteresowanie pasjonatów szwedzkiej marki. Poprzedni model był jednym z kluczowych w ofercie Volvo i jednym z najchętniej kupowanych sedanów segmentu premium - był obecny na rynku od 2001.

Wraz z premierą Volvo zaprezentuje dwa nowe systemy bezpieczeństwa czynnego - Pedestrian Safety - wykrywający pieszych na drodze samochodu oraz nową generację systemu Collision Warning with Full Auto Brake, który umożliwia całkowite uniknięcie kolizji w przypadku gdy względna różnica prędkości między pojazdami wynosi mniej niż 25 km/h.

Produkcja S60 ruszy na początku lata 2010 w fabryce Volvo Cars w Ghent, w Belgii.

Chcesz zostać fanem Volvo na Facebook kliknij tu, a Motocaina.pl - naciśnij button nad głównym menu po lewej stronie lub kliknij tu.

Zobacz jak się prezentuje Volvo S60:

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!