Volkswagen reklamuje modele konkurencyjnych marek!

Bardzo nietypowy spot reklamowy postanowił stworzyć Volkswagen. Reklamuje na nim, oprócz swojego, modele konkurencji. Ale robi to dla dobra nas wszystkich.

Jesteś Flintstonem, czy Jetsonem? Dalej żyjesz w epoce kamienia łupanego, czy może w futurystycznej przyszłości? Wbrew pozorom oba te światy znajdziemy tu i teraz – przynajmniej według pewnej reklamy. Flintstonem jesteś, kiedy jeździsz autem spalinowym, a Jetsonem, kiedy… tak, zgadliście – elektrycznym.

Ten spot ma na celu uświadomienie kierowcom, że samochody na prąd to nie odległa przyszłość, ale teraźniejszość. Znamienne jest to, że kampania sponsorowana jest przez Grupę Volkswagena. Czyżby próba zatarcia złego wrażenia po aferze spalinowej? Warto też zwrócić uwagę, że w reklamie pojawiają się modele różnych producentów – „Jetson” jeździ Chevroletem Boltem, a kolejnym autem, jakie widzimy, jest Hyundai Ioniq. Później pojawiają się kolejno Chevrolet Bolt, BMW i3, Volkswagen e-Golf, Honda Clarity oraz Nissan Leaf.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Mnie tam takie filmiki nie przekonują, póki nie ma u nas infrastruktury pod elektryki to dalej pomykam tivoli w benzynce nie wyobrażam sobie na ten moment jechać elektrykiem trasy nad morze 500 km w jedną strone

Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze