VII Spotkanie Klasycznych Triumphów – kiedy i gdzie się odbędzie? Do kiedy można wysyłać zgłoszenia?

15 lutego 2021
Wzorem ubiegłego roku, organizatorzy VII Spotkania Klasycznych Triumphów 2021 zdecydowali o przeniesieniu imprezy na termin wrześniowy. Tym razem odbędzie się ona w górach Beskidu Żywieckiego, a jej bazą będzie Hotel Beskidzki Raj w Zawoi.

Spotkanie Klasycznych Triumphów, zaplanowane na 3-5 września 2021, już na stałe wpisało się do kalendarza wielu właścicieli motocykli tej angielskiej marki. Z całej Polski zjeżdżają się na nie użytkownicy modeli: Bonneville, Scrambler, Bobber, Speedmaster, Thruxton, Rocket i Thunderbird. Jest to przy okazji największa impreza dla użytkowników marki Triumph w naszym kraju. W sezonie 2020 na SKT zameldowało się ponad 120 osób.

W tym roku na sobotę zaplanowano malowniczą i widokową trasę, która będzie wiodła drogami Beskidu Żywieckiego i Śląskiego. Uczestnicy pojadą przez Międzybrodzie Żywieckie i Bialskie, odwiedzając po drodze Górę Żar, Kocierz i Mosorny Groń. W tym dniu nie zabraknie także czasu na testy najnowszych modeli Triumpha. Motocykle udostępni Triumph Polska i Triumph Katowice. Wieczorem wszyscy spotkają się na wspólnej kolacji grillowej, podczas której odbędzie się wręczenie nagród i upominków. Na niedzielę zaplanowano krótszą trasę do Żywca, gdzie uczestnicy zwiedzą muzeum piwa.

Zgłoszenia na VII Spotkanie Klasycznych Triumphów 2021, po dokonaniu wpłaty za nocleg, będą przyjmowane do 31 marca 2021 na adres: kontakt@klasycznytriumph.pl

Program imprezy, regulamin i wszystkie szczegóły informacyjne są dostępne na stronie: www.klasycznytriumph.pl  w zakładce Spotkanie.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!