VII runda Pucharu Kobiet Motocaina.pl

24 września 2010
Zapraszamy serdecznie na kolejną eliminację cyklu Puchar Kobiet Motocaina.pl, która odbędzie się już w tę niedzielę, 26 września we Wrocławiu, w ramach sprintu Niskie Łąki Cup. Do wygrania tej eliminacji cenne nagrody, a już niebawem babskie ściganie odbędzie się w Warszawie!

Puchar Pań dedykowany jest wszystkim kobietom, lubiącym rywalizację, które posiadają prawo jazdy, sprawny technicznie samochód, ubezpieczenie OC i NNW oraz dużo chęci do wspólnej zabawy w duchu fair play.

Panie mogą zgłosić chęć uczestnictwa w zawodach elektronicznie za pośrednictwem strony internetowej - www.niskielaki.com.pl albo w dniu imprezy w Biurze Zawodów od godziny 8.00 do 9.30.

Każda zawodniczka będzie miała do przejechania dwie próby, po 4 okrążenia toru, co w sumie daje ok 7 kilometrów trasy. O wyniku końcowym decyduje suma czasów obu przejazdów. Każda z uczestniczek ma także prawo do przejazdu zapoznawczego, bezpośrednio przed rozpoczęciem zawodów.

Panie mogą rywalizować zarówno w poszczególnych klasach pojemnościowych, jak i w oddzielnej klasyfikacji kobiet. A zawodnicy, jak i kibice mogą śledzić wyniki rywalizacji na żywo w internecie - na stronie online.niskielaki.com.pl lub na monitorze w Biurze Zawodów.

]
fot. Maciej Niechwiadowicz
Tego typu zawody to doskonałe miejsce na sprawdzenie swoich umiejętności, jak i ich doskonalenie. Niezdecydowane Panie zapraszamy na piątkowe treningi, gdzie chętnie podpowiemy w jaki sposób doskonalić technikę prowadzenia pojazdu, a także jaki tor jazdy będzie optymalny, aby jak najszybciej pokonać próbę. Można spróbować swoich sił na torze, bez presji czasu i rywalizacji. Najbliższy trening odbędzie się 24 września.

Niskie Łąki Cup to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także motoryzacyjny piknik. Na torze można zjeść coś pysznego u Mistrza Grilla, pojeździć w wirtualnych rajdach razem z firmą Play-Max - usiąść w symulatorze może każdy - tu nie ma żadnych ograniczeń wiekowych.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.niskielaki.com.pl. Z organizatorką zawodów można się kontaktować mailowo - paulina@niskielaki.com.pl lub telefonicznie - tel.606-852-746. Paulina chętnie odpowie na wszystkie pytania dotyczące zawodów i treningów.

Sponsorem nagród Pucharu Kobiet jest Motocaina.pl. Zwycięzczynie 7 eliminacji otrzymają:

1 miejsce - ładowarka awaryjna marki BMW do telefonu z końcówkami do różnych aparatów, smycz BMW oraz komplet naklejek na samochód Motocaina.pl

2 miejsce - czapka BMW, smycz BMW oraz komplet naklejek na samochód Motocaina.pl

3 miejsce - termos do auta, smycz Mitsubishi Rally Art oraz komplet naklejek na samochód Motocaina.pl

Zapraszamy!

Niebawem na stronie zamieścimy informacje dotyczące udziału w samochodowej, amatorskiej rywalizacji kobiet - zmaganiach organizowanych przez Motocaina.pl w Warszawie.

Chętne uczestniczki mogą zgłaszać swoje zainteresowanie startem w warszawskich zawodach już teraz na adres redakcja@motocaina.pl

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!