Victoria Beckham pracuje dla Range Rovera

Nie dawno obiegła świat informacja, że „Posh Spice" urodziła córeczkę, lecz jak się okazuje celebrytka za długo nie pozostanie na macierzyńskim, gdyż objęła stanowisko Dyrektora Kreatywnego marki Range Rover!

Victoria Beckham
fot. Range Rover

Victoria Beckham będzie miała swoją limitowaną wersję modelu Range Rover Evoque. Z okazji 40. Rocznicy powstania marki, firma ogłosiła, że była wokalistka zespołu Spice Girls objęła stanowisko Dyrektora Kreatywnego marki. Jak sama piosenkarka podkreśla jest podekscytowana tą współpracą, zawsze podobała jej się klasyczna linia aut tej marki oraz jakoś, jaki i styl wykonania.

Gerry McGovern, który zatrudnił na dane stanowisko panią Beckham powiedział: Victoria Beckham jest utalentowaną brytyjską projektantką mody i ma ogromną wiedzę o trendach i wzornictwie. Rozumie też, czym są produkty luksusowe i jest fanką marki Range Rover od wielu lat. Jej biznes związany z modą prowadzi od trzech lat. Jest uwielbiana przez krytyków, a jej produkty są kupowane przez najbardziej eleganckie kobiety na świecie. Wierzę, że współpraca z nią doda nowego wymiaru w tworzeniu wyjątkowych samochodów”.

Premiera limitowanej edycji Rang Rovera Evoque „Victoria Beckham Special Edition” została przesunięta w czasie z powodu narodzin córki państwa Beckhamów. Czekamy z niecierpliwością na pierwsze zdjęcia tego auta, które z pewnością przyciągnie uwagę całego świata.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze