Vespa w modzie – wystawa w Galerii Krakowskiej

Vespa - symbol włoskiego stylu i elegancji, którego początki sięgają lat 40. XX wieku, zagościła w modowych odsłonach na wystawie w Galerii Krakowskiej. W podróż rodem z „Rzymskich wakacji” będą mogli wybrać się wszyscy, którzy do 10 maja 2015 roku odwiedzą ekspozycję. Wstęp jest bezpłatny.

Historia kultowego skutera ma już prawie 70 lat. W tym czasie słynąca ze swojego niezwykłego designu Vespa – z popularnego środka transportu – stała się symbolem Włoch i okazją do manifestowania stylu życia opartego na wolności i pięknie. Mimo niemal niezmiennego od lat modelu, detale i coraz doskonalsza mechanika sprawiają, że  ten kultowy jednoślad wciąż ewoluuje, podbijając serca kolejnych pokoleń entuzjastów. Obecnie na pięciu kontynentach można znaleźć ponad siedemnaście milionów egzemplarzy tego wyjątkowego skutera.

Miłośnicy włoskiej ikony designu do 10 maja 2015 roku będą mogli podziwiać wystawę unikatowych modeli skuterów Piaggio wkomponowanych w modowe trendy. Ekspozycja składać się będzie z dziesięciu wysp tematycznych, z których każda nawiązuje do innego stylu. Wśród eksponatów będzie można zobaczyć między innymi unikatowe modele Vespy w wydaniu romantycznym, miejskim, marynarskim, klasycznym, retro czy disco.

Ekspozycja „Vespa w modzie” dostępna jest dla klientów Galerii Krakowskiej do 10  maja 2015 roku, na poziomie 0 i -1. Wstęp jest bezpłatny.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze