Vespa lubi kobiety – film

Vespa obchodzi 60 urodziny i z tej okazji prezentuje swoje piękne skutery w towarzystwie pięknych kobiet. Musicie przyznać, że Vespa i kobieta to związek doskonały.

fot. Vespa

Vespa jest retro, ale w dobrym słowa tego znaczeniu. Jest też „trendy” i „cool”. To nietypowy dodatek do modnego ubrania i wspaniałe dopełnienie naszego kobiecego „look’u”.

Vespa to też komfort podróżowania, szybkie i łatwe dotarcie do celu i radość życia. Piękny skuter to kwintesencja włoskiego dolce vita i kobiece marzenia o wietrze we włosach, powiewającej sukience i toczeniu się leniwie po włoskich, wąskich uliczkach lub pędzeniu przytulonym do skał wiszących nad morzem.

Vespa to w zasadzie same kobiece zalety i długa historia. Marka skuterów kończy teraz 60 lat i wspomina je filmikiem, z kobietami w roli głównej rzecz jasna.

 

 

 

Najnowsze

Czy policja potrafi nagradzać?

Wreszcie przyszły czasy, kiedy policja nie tylko będzie nas karać mandatami, ale będzie nagradzać za poprawne zachowania. Symboliczny kwiatek za dobre parkowanie, a może bilety do teatru za wpuszczenie do ruchu wjeżdżającego na autostradę? Takie rzeczy to tylko w pomorskim.

fot. Motocaina

Ta akcja to nie żart prima aprilisowy, a szczera prawda. Drogie Panie, pokażmy swoje umiejętności, zabłyśnijmy swoją kulturą i zostańmy lauratkami „Kulturalnej Jazdy”.

Akcja toczyć się będzie na drogach i ulicach województwa pomorskiego (Gdańsk, Gdynia, Sopot, obwodnica Trójmiasta, autostrada A1), na które – oprócz charakterystycznych radiowozów – omijanych zwykle z daleka, pojawi się nowy, specjalnie oznakowany patrol w Fiacie Ducato. Jego zadaniem nie będzie jednak karanie, a nagradzanie tych, którzy przestrzegają przepisów i potrafią jeździć bezpiecznie.
Poszukiwacze kulturalnie jeżdżących Polaków będą oceniać zachowanie dystansu między pojazdami, poprawne parkowanie, czy ułatwianie poruszania się innym użytkownikom drogi. Numery rejestracyjne aut „kulturalnych” trafią na specjalną listę na stronach internetowych www.kulturalnajazda.pl lub www.radioplus.pl. Te z nas, które siebie na niej znajdą, powinny zadzwonić do Radia Plus by otrzymać bilety: do teatru, kina czy na koncert. Kwiatków nie będzie, ale satysfakcja i tak powinna być spora – w końcu zostajemy nagrodzone za coś, co i tak robimy na codzień.

Inicjatorem „Kulturalnej Jazdy” jest firma Gdańsk Transport Company.

Najnowsze

Stojąc obok grupki niemieckich dziennikarzy nie mogłam nie usłyszeć zachwytów: to nie porsze, a Bóg stworzył ten samochód!

Najnowsze

Final Edition Dodge Vipera

Piękne, rasowe i unikatowe - tylko 50 samochodów Dodge Viper SRT10  liczyć będzie limitowana seria „Final Edition", którą marka Dodge zamierza uczcić ostatni rok produkcji Vipera obecnej generacji.

Sercem Dodge Vipera SRT10 jest niezmiennie silnik V10 o pojemności 8,4 litra o mocy 600 KM, z momentem obrotowym 760 Nm. Auto przyspiesza do setki poniżej 4 sekund, do 1/4 mili w ciągu około 11 sekund, a test 0-160-0 km/h zajmuje mu dokładnie 11 sekund. Samochód rozpędza się do maksymalnych 325 km/h.

fot. Dodge

Wszystkie trzy odmiany modelowe – Coupé, Roadster i ACR (American Club Racer) będą lakierowane na kolor Graphite Clear Coat z czarnym centralnym pasem wyścigowym i akcentem czerwonym. Modele serii Final Edition wyróżniać się będą także emblematami na progach karoserii, a Coupe i ACR – lakierowaną na czarno ramą szyby czołowej. Czarny wystrój wnętrza urozmaicono czerwonymi przeszyciami, czerwonym tłem zestawu wskaźników oraz wkrętami ze stali nierdzewnej wzdłuż obrzeża konsoli centralnej. Na oprawie selektora biegów, powyżej specjalnych mat podłogowych Viper Final Edition umieszczono plakietkę z kolejnym numerem (1-50) pojazdu serii limitowanej.

Po raz pierwszy seria limitowana 50 Dodge Viperów obejmuje wszystkie trzy wersje modelowe – 20 Coupé, 18 Roadsterów i 12 ACR. Poprzednia seria Final Edition 2002 liczyła łącznie 360 samochodów (326 Coupé i 34 ACR) w kolorze czerwonym Viper Red Clear Coat z białymi pasami wyścigowymi.

Produkcja limitowanej serii Dodge Viper Final Edition planowana jest z początkiem lata bieżącego roku.

Najnowsze

Motocyklistki topią Marzannę – fotorelacja

Serdecznie zapraszamy do oglądania zdjęć nadesłanych przez nasze czytelnczki, które przyłączyły się do akcji pod hasłem "Wiosna też jeździ motocyklem!". Zobacz  jak odganiałyśmy zimę. Jak widać, poskutkowało!

Frytura – pomysłodawczyni akcji
fot. Marta Stokłosa

Tydzień temu 28 marca odbył się finał akcji „Motocyklistki topią Marzannę!”. Pomysł na zorganizowanie takiego wydarzenia był bardzo spontaniczny; udzielił nam się nieco zimowy sceptycyzm, czy aby na pewno kobiety na motocyklach zechcą w ten zimy dzień wyjechać na swoich jednośladach. A jednak! Przyłączyły się do nas motocyklistki z wielu miast Polski, a także za granicą.

Dziękujemy serdecznie wszystkim motocyklistkom i motocyklistom za wzięcie udziału w akcji. Udało nam się wspólnymi siłami przegonić zbyt długo panującą zimę i udowodnić, że wiosna też jeździ motocyklem! Mamy również nadzieję, że w przyszłym roku wydarzenie nabierze jeszcze większego rozmachu.

Wciąż czekamy na wasze zdjęcia! Nadsyłajcie maile z fotografiami na adres rybicka@motocaina.pl, a my dołączmy je do wspólnej fotorelacji. 

Zobacz fotorelacje z nadesłanych do nas zdjęć! Czekamy także na Twoje fotki.

Najnowsze