Veronika Heilbrunner zaprojektowała Smarta

Nowy Smart to małe i stylowe miejskie auto. Od niedawna producent samochodu przy pomocy firmy Brabus umożliwił klientom pełną personalizację wymarzonego egzemplarza. Jako jedna z pierwszych podjęła się tego zadania znana stylistka.

W miastach będących europejskimi stolicami mody jest zawsze duży problem z parkowaniem. Dlatego nie powinna dziwić popularność Smarta w takich miejscach jak Mediolan, Paryż, Londyn czy Berlin.

Skoro mowa o perfekcyjnej stylistyce, to warto wspomnieć o najnowszym programie Smarta i Brabusa „Tailor Made”. W ramach tego programu klienci mogą dowolnie personalizować swój wymarzony egzemplarz. Producent samochodów zaprosił do współpracy znaną stylistkę – Veronikę Heilbrunner, która zaprojektowała jedyny w swoim rodzaju egzemplarz. 

Veronika to jedna z najbardziej wpływowych ikon tzw. street-style`u, a w międzyczasie jest dyrektorką internetowego magazynu modowego „hey woman!”. Stworzyła wyjątkowy egzemplarz Smarta Fortwo w kolorze nadwozia Velvet Blue ze złotymi felgami, a także czarną skórą z czerwonymi akcentami. Na zagłówkach i lewarku skrzyni biegów wyszyto inicjały właścicielki.

Egzemplarz stworzony przez Heilbrunner pojawi się podczas Mercedes-Benz Fashion Week w Berlinie. 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze