motocaina.pl logo

Uwaga, palenie gumy szkodzi!

17 stycznia 2011
Istnieje wiele przyjemności związanych z prowadzeniem motocykla. Wśród nich jest również (może trochę mało ambitne, ale jednak cieszące się dużą popularnością) palenie gum. Wprawdzie czynność ta wiąże się z dodatkowymi kosztami, ale jak tu się powstrzymać?

Pamiętaj, palenie silnie uzależnia!

fot. Pirelli

Pirelli, idąc w ślad za producentami tytoniu, postanowiło stworzyć kampanię reklamową, w której przekonuje wszystkich maniaków palenia (gumy), że czynność ta szkodzi zdrowiu. Producent opon twierdzi, że palenie jest wysoce uzależniające (z tym akurat nie polemizujemy) i zagraża naszemu życiu. Jak by nie było, po części jest to prawda - dodatkowe koszty związane z koniecznością zakupu nowych opon, wdychanie dymu (jednak jakże przyjemnego...), podwyższone ciśnienie, to tylko niektóre z efektów ubocznych.

Niektórym może się wydawać, że tak naprawdę jest to bardziej antyreklama niż rzeczywista promocja produktów firmy. W końcu, każdy maniak palenia gumy to dla Pirelli wartościowy klient. Wydaje się jednak, że tego typu kampania reklamowa producentowi nie zaszkodzi. Bo czy znacie chociaż jednego nałogowego palacza, który rzucił palenie po przeczytaniu etykietki na opakowaniu papierosów „palenie zabija"? My też nie. Nałóg to nałóg - i nic nie jest w stanie go pokonać.


fot. Pirelli

fot. Pirelli

fot. Pirelli

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
Podobne artykuły

Motocaina na Youtube

Najnowsze artykuły

Motocaina na Instagramie

Gorące dyskusje