Uwaga na Alfy

Pędzisz prostą drogą, a za Tobą piękna Alfa 159. Podoba Ci się jej szyk i włoski styl? Zwróć jednak uwagę nie tylko na jej powab, ale i kierowcę. Czy przypadkiem nie jest nim uroczy pan z drogówki?

fot. Alfa Romeo

W wyniku aukcji elektronicznej firma ACM Mari Car z Poznania wygrała wart 16 milionów przetarg.

Za tę kwotę komendy policji w Warszawie, Opolu, Białymstoku i Gdańsku kupiły 120 sztuk 159 od włoskiego Alfa Romeo. Wszystkie samochody będą wyposażone w wideo rejestratory i na pewno uprzykrzą życie niejednemu ambitnemu i nieposkromionemu kierowcy od morza aż po południową granicę.

Zgodnie z wymogami przetargu, pod maską "radiowozów" drzemać będą jednostki wyposażone w ponad 200 koni mechanicznych, które rozpędzą się do setki w mniej niż 9 sekund. Radzimy więc oglądając się za Alfami zerknąć również ukradkiem na ich kierowców, a najlepiej jeździć po prostu ostrożnie! Drżyjcie pogromczynie szos! 

Źródło: Magazyn Dealer/Samar

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.