Unikatowa Vespa Saint Laurent

Włoska marka Vespa, produkująca jedne z najpiękniejszych, kultowych skuterów oraz ekskluzywna, francuska marka modowa - dom Saint Laurent, podjęły współpracę.

Aż do 20 grudnia paryski dom Saint Laurent obejmie swoim władaniem wyjątkową rezydencję na pierwszym piętrze wielobranżowego sklepu Colette (213 ulica Saint Honoré – Paris 1st.). To wyjątkowe miejsce, słynące z ekspozycji najciekawszych ubiorów, akcesoriów i przedmiotów.

Z tej okazji Vespa – najbardziej lubiana marka skuterów na świecie – podpisała z Saint Laurent umowę, na wystawienie w tym miejscu wyjątkowego modelu kolekcjonerskiego. Jest to elegancka, czarno-matowa Vespa Primavera 125, specjalnie dostosowana do wystawy w Colette. Styl tej maszyny wpisuje się w to miejsce idealnie – nieprzezroczystą czerń stalowego korpusu łączy się z błyszczącymi czarnymi detalami, w tym lusterkami, ozdobą klasycznego „krawata” na przedniej tarczy, hamulcami, uchwytem dla pasażera. Felgi i osłona tłumika są również błyszczące i czarne. Wyrafinowane szczegóły zostały dodane zgodne z duchem domu mody Saint Laurent.

Aby wzmocnić namacalnośc ingerencji Saint Laurenta, wybrano do skutera eleganckie i ręcznie wykonane siodło.

Ten ekskluzywny model Vespa Saint Laurent autorstwa Anthony’ego Vaccarello będzie dostępny w Colette’s podczas wystawy. Będzie można go zamówić wyłącznie w sklepie i wyprodukować na żądanie.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze